Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5250
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Dokument o Dubfire dostępny w sieci

Dodano 2017-12-05, o godzinie 08:05

Dubfire, którego prawdziwe imię i nazwisko to Ali Shirazinia, to jeden z najbardziej zasłużonych artystów na scenie muzyki elektronicznej. To właśnie jego osobie poświęcono dokument Above Ground Level, który do jakiegoś czasu można oglądnąć online.

 

 

 

 

 

'Above Ground Level' to dzieło dwójki reżyserów w składzie Michael Koczynski i Mino Kodama. 77-minutowy dokument pokazuje życie urodzonego w Iranie DJ'a i producenta, od czasów jego dzieciństwa na Bliskim Wschodzie, przez emigrację do USA, po sukcesy na muzycznej scenie jako połowa duetu Deep Dish oraz jako Dubfire.

Film, który w tym roku można było zobaczyć podczas dziennej części Audioriver Festival, zawiera ekskluzywne wywiady z takimi artystami jak Richie Hawtin, Carl Cox, Seth Troxler, Peter Tong czy Armin van Buuren. Obecnie obejrzeć go można w takich serwisach jak iTunes, Amazon Prime czy Vimeo.

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

  

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4