Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Dokument o Dubfire dostępny w sieci

Dodano 2017-12-05, o godzinie 08:05

Dubfire, którego prawdziwe imię i nazwisko to Ali Shirazinia, to jeden z najbardziej zasłużonych artystów na scenie muzyki elektronicznej. To właśnie jego osobie poświęcono dokument Above Ground Level, który do jakiegoś czasu można oglądnąć online.

 

 

 

 

 

'Above Ground Level' to dzieło dwójki reżyserów w składzie Michael Koczynski i Mino Kodama. 77-minutowy dokument pokazuje życie urodzonego w Iranie DJ'a i producenta, od czasów jego dzieciństwa na Bliskim Wschodzie, przez emigrację do USA, po sukcesy na muzycznej scenie jako połowa duetu Deep Dish oraz jako Dubfire.

Film, który w tym roku można było zobaczyć podczas dziennej części Audioriver Festival, zawiera ekskluzywne wywiady z takimi artystami jak Richie Hawtin, Carl Cox, Seth Troxler, Peter Tong czy Armin van Buuren. Obecnie obejrzeć go można w takich serwisach jak iTunes, Amazon Prime czy Vimeo.

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

  

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4