Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5250
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Czołowa postać elektroniki przyjeżdża do Warszawy

Dodano 2017-12-01, o godzinie 08:53

Świetny DJ, doskonały producent oraz jeden z fundamentów sceny techno i house ponownie przyjedzie do Polski. Loco Dice wystąpi w warszawskim klubie Smolna już 2 grudnia. Tego dnia w klubie Smolna wystąpi również czołówka warszawskich DJ-ów. Będą to: Seb Skalski, Simon Mattson, Truant, bshosa, Sovinsky, Pitti Schmitti, Warsaw Calling i Concept Of Thrill.

 

 

 

Loco Dice to od lat jeden z ulubieńców fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się jednak od hip-hopu – we wczesnych latach 90-tych, artysta występował jako DJ i MC przed koncertami m.in. takich gigantów, jak Snoop Dogg, Ice Cube czy Usher. Później jednak został rezydentem klubu Tribehouse w Düsseldorfie, a potem podpisał kontrakt z wytwórnią Four:Twenty, gdzie w 2002 roku wydał swoje pierwsze wydawnictwo. 

Od tego czasu kariera artysty potoczyła się bardzo szybko. Loco Dice ma na swoim koncie współpracę z takimi oficynami, jak M_Nus i Cocoon, rezydenturę w jednym z najbardziej znanych klubów na świecie, czyli DC10 na Ibizie, a także otwarcie własnej wytwórni Desolat, gdzie wydawali m.in. Dubfire czy Luciano. Ponadto, koncertował na żywo niemal w każdym zakątku świata, a to za sprawą wyjątkowych umiejętności DJ-skich oraz świetnej, bardzo tanecznej selekcji utworów. Potwierdzają to nie tylko solowe występy, ale również wspólne sety z takimi artystami, jak Carl Cox, Luciano czy Marco Carola. 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/165524180717267/ 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4