Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5250
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Ryan Farish z kolejnym świetnym albumem

Dodano 2017-11-13, o godzinie 07:59

Ryan Farish to amerykański artysta, kompozytor, autor tekstów i producent. Znany jest z wydawania muzyki w takich klimatach jak downtempo, chillout i uplifting. Mając dziś na koncie 16 albumów, swój najnowszy krążek zatytułowany 'Primary Colors', oddał w ręce labela Black Hole Recordings.

 

 

 

 

Zaczynając swoją przygodę w serwisie mp3.com, Ryan Farish nie myślał, że osiągnie tak wielki sukces. W szybkim tempie jego muzyka została pobrana ponad 2 miliony razy, co przełożyło się na ekspresowy rozkwit jego kariery. Na swoim koncie ma m.in. cztery albumy, które trafiły do pierwszej dziesiątki listy Billboardu, jak również nominację do nagrody Grammy.

Dziś, będąc już mocno zasłużoną personą na scenie, Ryan Farish wydaje swój kolejny album inspirowany muzyka od takich nazwisk jak Bonobo czy Tycho. Na 'Primary Colors' nie zabrakło efektów kolaboracji z takimi artystami jak Christian Burns, Sunny Lax oraz naszym rodakiem mieszkającym w USA – Thomasem Datt. Tracklistę albumu, który do sprzedaży trafił 3 listopada, znaleźć możecie poniżej.

 

Tracklista:

01. Time Lapse (5:12)
02. Stories In Motion (5:00)
03. Voyager (5:02)
04. We Are The Colors (5:31)
05. Endless Summer (3:34)
06. Find You (with Christian Burns) (6:51)
07. In Your Arms (4:46)
08. Exhale (8:21)
09. Safe In This Place (with Christian Burns) (4:26)
10. Illuminate (3:38)
11. Release (3:10)
12. Golden Sky (5:32)
13. Stars Collide (4:41)
14. Stories In Motion (Sunny Lax Remix) (6:00)
15. Stars Collide (Thomas Datt Remix) (8:08)

 

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4