Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Listopadowe noce w klubie Smolna

Dodano 2017-11-09, o godzinie 07:08

Klub Smolna ogłosił już szczegółowy terminarz wydarzeń, które odbędą się podczas 4 listopadowych weekendów. W programie znalazły się występy m.in takich artystów, jak Pantha Du Prince, Damian Lazarus, Stephan Bodzin czy Hercules & Love Affair.

Za nami jest już występ bardzo charakterystycznej przedstawicielki sceny techno, czyli Moniki Kruse oraz wyprzedany koncert Vitalica, który zaprezentował materiał nie tylko ze swojej ostatniej płyty, ale również takie hity, jak „Stamina” czy „My friend Dario”. Tuż po wybornym występie Francuza, w klubie Smolna odbyło się afterparty z udziałem niemal 20 przedstawicieli polskiej sceny – kolejka dochodziła do Nowego Światu.

 

 

Program kolejnych występów wskazuje na to, że tempo nie spadnie. Drugi weekend listopada będzie należał do artystów związanych z międzynarodową sceną techno. 10 listopada na Smolnej wystąpi Ilario Alicante, czyli członek wytwórni Cocoon, którą zarządza Sven Väth. Z kolei dzień później do Warszawy przyjedzie reprezentacja kultowego gruzińskiego klubu Bassiani, na czele z Function, znanym publiczności również dzięki duetowi Sandwell District, który współtworzył, a także wydawnictwom m.in. dla oficyny Ostgut Ton.

W tym miesiącu na Smolnej nie zabraknie również pięknych melodii, a to za sprawą występu Pantha Du Prince, czyli charakterystycznego producenta i live-performera z Niemiec. Gratką dla fanów muzyki house będzie natomiast wizyta głowy wytwórni Crosstown Rebels i ulubieńca fanów festiwalu Audioriver – Damiana Lazarusa. Brytyjczyk przyjedzie na Smolną wraz z podopiecznymi swojego labelu, z którymi będzie świętował wydanie nowej kompilacji pt. „Spirits”.

Ostatni weekend listopada będzie stał pod znakiem energetycznych występów live. 24 listopada w murach klubu będzie można usłyszeć Stephana Bodzina, który jest znany na całym świecie dzięki niezwykłym brzmieniom syntezatorów oraz takim hitom, jak „Wir”, „Singularity” czy „Lila”. Następnego wieczoru, Smolna gościć będzie jeden z najbardziej żywiołowych bandów w tanecznej elektronice, czyli Hercules & Love Affair. Gościem specjalnym afterparty po koncercie będzie założyciel i frontman zespołu – Andy Butler, który wystąpi ze specjalnym DJ-setem.

 

Listopad na Smolnej:

3.11 Monika Kruse, Stephanie Sykes

4.11 Vitalic Live (klub Progresja)

10.11 Ilario Alicante

11.11 Function, Zesknel, Zitto, Hamatsuki, Kvanchi

17.11 Pantha Du Prince

18.11 Damian Lazarus, Audiojack, Dubspeeka, Magit Cacoon, Siopis

24.11 Stephan Bodzin, Lunar Mara

25.11 Hercules & Love Affair, Andy Butler

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4