Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5249
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Znani DJ'e pomagają rodzinom ofiar ataku w Las Vegas

Dodano 2017-10-11, o godzinie 08:35

Diplo to amerykański DJ i producent muzyki tanecznej. To także współtwórca takich projektów jak Major Lazer czy Jack U. Thomas Wesley Pentz, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, to również człowiek o wielkim sercu, co udowodnił przeznaczając 100,000$ dla rodzin ofiar ataku w Las Vegas i nawołując do tego samego swoich kolegów po fachu.

 

 

 

 

Diplo oprócz tego, że jako pierwszy przeznaczył sumę 100,000$ dla rodzin ofiar ataku w Las Vegas, zachęcił również do tego samego swoich kolegów oraz właścicieli hotelów w tym mieście. W szybkim tempie na jego akcję odpowiedzieli Tiesto i Steve Aoki, którzy wpłacili na specjalny fundusz po 200,000$. Swoją pomoc ofiarowali również Kaskade, Dillon Francis, Mashmello czy Valentino Khan.

Przesyłam najgłębsze wyrazy sympatii dla ofiar tej wielkiej tragedii oraz ich rodzin. Mam nadzieję, że te wydarzenia sprawią, że w końcu dojdzie do szczerych rozmów na temat posiadania broni w Ameryce. Las Vegas to mój dom i nie mogę patrzeć, jak ktoś niszczy to miasto oraz jego społeczeństwo, które jest dla mnie jak druga rodzina.” - napisał Diplo na Twitterze.

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4