Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5250
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Pierwsze, 3-dniowe urodziny klubu Smolna

Dodano 2017-10-10, o godzinie 08:17

35467 godzin, 45636356665 sekund, 110 imprez i 146 artystów – tak w liczbowym skrócie można podsumować rok działalności Smolnej. W ostatnich dniach października klub ten obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny, które zasługują na równie porządne podsumowanie, co jego całoroczna aktywność. Z tej okazji do stolicy zaproszono piątkę jednych z najlepszych artystów w klubowym świecie elektronicznym.

 

 

 

 

 


Dzień pierwszy to ponowna wizyta szefa kolońskiej wytwórni KOMPAKT Records, który nasz kraj upodobał sobie szczególnie, bo będzie to szósta wizyta Michaela Mayera w tak krótkim czasie. Mieliście przyjemność posłuchać go na Instytucie, rok później w murach Smolnej, zaś teraz powraca ponownie do Warszawy na specjalny, minimum 5-godzinny set z płyt winylowych przy wsparciu lokalnego zaciągu.

 

 

Dzień drugi to wizytacja szefa niezwykle popularnej i lubianej wytwórni Keinemusik, w której wydają wszyscy najważniejsi producenci elektroniczni na świecie – Adam Port – w 6-godzinnym secie w formule "back2back" ze swoim kolegą po fachu, a także prywatnie przyjacielem &ME, który oczarował wszystkich, zebranych na płockiej plaży w ramach niedzielnego Sun/Day. Ukontentowani będa wszyscy miłośnicy takich gatunków jak nu-disco, tech-house, a także house w jego klasycznym ujęciu. Imprezie towarzyszyć będzie audiowizualne show „PRYZMAT”, gdzie światło i dźwięk staną się jednością.

 

 

Ostatni dzień to przysłowiowa "wisienka na torcie", bo światło w klubie Smolna zgasi duet Tale Of Us, który nie tylko z ogromnym powodzeniem prowadzi swoją wytwórnię Afterlife, ale także organizuje najbardziej porządane i największe eventy muzyczne na całym ziemskim globie, począwszy od Privilige na Ibizie, a kończąc na Poble Espanyol w Barcelonie. Tym samym zakończą się huczne obchody warszawskiego klubu, otwierając jednocześnie kolejne 12 miesiący muzycznej działalności.

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4