Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5206
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Electrocity Festival 2017 - informacje organizacyjne

Dodano 2017-08-12, o godzinie 10:19

To właśnie takie gatunki jak trance, techno, house czy hardstyle będą królowały 14 sierpnia 2017 w Klasztorze Cystersów w Lubiążu k. Wrocławia. Tegoroczny line up jest esencją tego, co budowane było przez ostatnie 12 lat! Na 4 scenach zagra ponad 40 djów z całego świata, a wsród nich będą miedzy innymi: Dubfire, Paul Van Dyk, 2manydjs, Gorgon City, Emma Hewitt, Oliver Huntemann czy Carlo Lio. To już ostatni raz kiedy spotykamy się w Lubiążu, aby celebrować 10, jubileuszową edycję Electrocity Festival!

 

 

 

MAPKA SYTUACYJNA

Podobnie jak w latach poprzednich (oprócz dziewiątej edycji) wejście na teren festiwalu nie zmienia się. W tym roku zamykamy się całkowicie na terenie klasztoru, a główne wejścia będą usytuowane na głównej ścianie budynku. Podążając drogą do klasztoru dojdziecie do kas i bramek (zwykłe oraz VIP) , które będą usytuowane w tych samych miejscach, gdzie zawsze. W tym miejscu ustawione zostaną również mobilne biura, gdzie będzie można odebrać akredytacje oraz bilety konkursowe). Bramy klasztoru zostaną otwarte o godzinie 16.50. Wszystkie istotne informacje zawarte są na mapce poniżej. 

 

BILETY

Honorujemy każdy format biletu, który zakupiliście. Obojętnie czy będzie wydrukowany, czy pokazany na urządzeniu mobilnym. 

W dalszym ciągu dostępne są bilety, które można nabyć za pośrednictwem:


W cenie:

  • 149 zł/ bilet standard
  • 139zł/ szt. w czteropaku
  • 800 zł Royal VIP

 

Bilety będą również dostępne w kasach, w dniu festiwalu od godziny 15.00 do rana, w wyższej cenie. 

 

W cenie biletu Royal VIP zawiera się:

- nielimitowane posiłki z bogatego menu (kuchnie świata),

- nielimitowane alkohole (piwo oraz alkohole wysokoprocentowe),

- osobne wejście,

- osobna bezpłatna szatnia,

- osobny bezpłatny parking,

- wydzielona strefa ze stolikami, w której odpoczniecie i swobodnie porozmawiacie z przyjaciółmi,

  • możliwość osobistego spotkania artystów, którzy również będą przebywać w tej strefie.

  

DARMOWE DOJAZDY I BAZA NOCLEGOWA

Podobnie jak w latach poprzednich organizator zadbał o bezpłatne autobusowe dojazdy ze stacji PKP oraz o bazę hotelową. W artykule zawarty jest szczegółowy rozkład jazdy pociągów oraz autobusów oraz informacje o możliwości rezerwacji pokoju w 4* Hotelu Gwarna w Legnicy

Więcej informacji tutaj: http://www.globaltrance.pl/Czytaj,Szczegoly,5,6524,0.html

 

STREFA GASTRONOMICZNA

Na terenie imprezy będą rozmieszczone strefy, w których będziecie mogli nabyć zimne napoje, ciepły catering, piwo, nisko procentowe drinki i napoje energetyczne. Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

 

PARKINGI

Do dyspozycji mamy kilka miejsc, gdzie będziecie mogli pozostawić swoje samochody. Będą to miejsca wokół klasztoru, oraz w niedalekiej odległości od niego. Na mapce poniżej przedstawiamy ceny, które będą obowiązywały w danej strefie parkingowej. Parkingi będą dozorowane przez cały czas trwania festiwalu. Parking w strefie C będzie się znajdować w miejscu, gdzie było pole namiotowe podczas dziewiątej edycji festiwalu. Logo festiwalu na mapce oznacza miejsc, gdzie jest usytuowany.

 

Przez 3 lata czekaliśmy na tę magiczną datę 14.08., która dla wielu wpisała się na stałe w kalendarz letnich festiwali. To właśnie trzy lata temu zapisaliśmy ostatnią kartkę w księdze Elektrycznego Miasta, a uż za kilka dni znów spotkamy się w tym magicznym miejscu, aby zamknąć „Ostatni Rozdział”.

Czekamy na Was z utęsknieniem! Czekamy na stałych bywalców oraz na tych, którzy tylko słyszeli o Electrocity Festival, ale nie mieli okazji w nim uczestniczyć. 

Do zobaczenia na miejscu!

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4