Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5206
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Jon Hester, AGIM i Tika Milano gośćmi urodzin DEAS'a

Dodano 2017-08-11, o godzinie 08:03

18 sierpnia gościem krakowskiego klubu Prozak 2.0 będzie Jon Hester. DJ i producent, którego utwory znaleźć można w katalogach tak renomowanych wytwórni, jak Dystopian czy Afterlife. Tradycyjnie już, w okolicach tej daty, okazję do celebrowania swoich urodzin daje nam jeden z rezydentów klubu - Deas! W ostatnich miesiącach Karol dostarczał naprawdę wielu przykładów na to, że dobre życzenia się spełniają. Oby po tych urodzinach było tak samo - i za to na pewno wzniesiemy niejedną banieczkę. :)

 

 

 Oprócz solenizanta i naszego artysty z Berlina, za prozakową DJ'ką usłyszycie także AGIMa, z którym Karol ostatnio mocno współpracuje, a ich wspólne występy na festiwalach Tauron Nowa Muzyka oraz Audioriver Festival odbiły się bardzo pozytywnym echem wśród publiczności. Nasz klub odwiedzi też Tika Milano - warszawski dj i promotor do niedawna związany z niestety nieistniejącym już miejscem Nowa Jerozolima, które jednak zdążyło trwale zapisać się na klubowych kartach stolicy. Ramię w ramię z zaproszonymi gośćmi zagrają również rezydenci klubu: MegPathar i Oscar Thous.Line-Up:

Jon Hester

AGIM

Deas - bday set! 

Tika Milano

Meg 

Pathar b2b Oscar Thous


 

NAGŁOŚNIENIE: Funktion-One (Official)

FB: https://www.facebook.com/events/528457384152280/

RA: http://www.residentadvisor.net/event.aspx?998798 

Wejście: 23-00 FREE, 00-05 20 PLN

Wstęp z opaskami Kraków Live Festival 2017 - całą noc FREE

Partnerzy medialni : 

GlobalTrance.pl

Off Radio Kraków

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4