Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5206
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Jesienno-zimowy sezon na Smolnej

Dodano 2017-08-09, o godzinie 09:50

Stołeczny klub Smolna ogłasza program muzyczny na kolejny sezon bookingowy – wrzesień-grudzień 2017, który nie tylko powala ilością, ale przede wszystkim jakością ogłoszonych nazwisk.

 

 

 

 

 

Jeszcze nikt w historii klubowej Polski nie prezentował tak mocnego programu na ostatni kwartał roku. W nadchodzącym czasie będziecie mogli posłuchać i obejrzeć w Warszawie takie postaci jak: szefa wytwórni Keinemusik Adam Port w specjalnym, pięciogodzinnym secie „back2back” z &ME, którego w lipcu podziwiać mogła publika, zgromadzona na Sun/Day Audioriver Festival, wracający po 3 latach do Polski projekt AME Live. Po raz pierwszy w Polsce pojawią się również: największe objawienie ostatnich miesięcy belgijska DJ’ka i producentka, związana z Second State – Amelie Lens, izraelski reprezentant RUMORS – Chaim, piękna i zdolna Charlotte de Witte, przedstawiciel PC MUSIC – Danny L Harle w didżejskim secie, legenda izraelskiej sceny elektronicznej Gel Abril, którego produkcje zdobią katalogi takich wytwórni jak Be As One czy OVUM Recordings.

Ukontentowani będą też wszyscy miłośnicy cięższych brzmień, bo na Smolnej w nowym sezonie nie zabraknie również bezkompromisowego techno, a wszystko to za sprawą wizytacji: rezydentów Berghain/Panorama Bar – Answer Code Request, uwielbianych w Polsce Blawana w duecie z James Ruskin i Cassegrain & Tin Man w formule LIVE, a także za sprawą wytwórnianej nocy TOKEN NACHT w jej najmocniejszej konfiguracji: CTRLS, Kr!z & Phase.

Nie będą rozczarowani również wszyscy ci, którzy w muzyce szukają harmonii i melodyjności, bo to zapewnią: fantastyczny Vitalic LIVE, szefowie Afterlife – Tale of Us, charyzmatyczny Stephan Bodzin LIVE, Michael Mayer z 5-godzinnym, winylowym setem, Konstantin Sibold, Kollektiv Turmstrasse, kopenhaski producent i multiinstrumentalista Kasper Bjorke oraz szaman Damian Lazarus, którego występy na żywo to jedno z najbardziej pożądanych wydarzeń na całym klubowym świecie.

Jesień i zima na Smolnej upłynie również pod znakiem historycznych wizyt: po raz pierwszy w klubowej przestrzeni pojawi się Monika Kruse, supergrupa Hercules & Love Affair live, a także Pantha Du Prince. Całości dopełnią minimalowi pionierzy ze stajni M_NUS: Jon Gaiser LIVE oraz Matador LIVE, który odwiedzi Smolną w ramach światowej trasy EGG LDN, a także ostatni z wymienionych, ale o największym ciężarze gatunkowym: Ilario Alicante w ramach Cocoon Night i ojciec chrzestny gatunku – Jeff Mills. Jesteśmy przekonani, że tak zróżnicowany i atrakcyjny program trafi w gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4