Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Simon Templar wydał debiutancki album

Dodano 2017-07-06, o godzinie 09:19

Czy mówi Wam coś nazwisko Simon Templar? Jeśli nie, to już śpieszymy z podpowiedzią. Simon Templar to tak naprawdę alias fińskiego producenta Jussi Paasonena, który w ostatnich latach skradł sobie serca fanów muzyki Trance i Progressive. Początkiem czerwca do sprzedaży trafił również jego debiutancki album zatytułowany ’Balance’.

 

 

 

 

W ostatnich siedmiu latach muzyka ze studia Jussi’ego trafiała pod dachy takich labeli jak Black Hole Recordings, JOOF, Lost Language, Touchstone, Bonzai Progressive oraz Pure Trance Recordings. To właśnie nakładem tego ostatniego do sprzedaży trafił składający się z 11 numerów album 'Balance', który pokazuje najmocniejsze strony Simona, jak również samej muzyki Trance.

„Jestem fanem muzyki Jussi’ego od długiego czasu. Jego numery były zawsze melodyjne z domieszką undergroundu oraz fińskim wykończeniem. Bardzo się cieszę, że udało mi się przekonać Jussi’ego by usiadł na dłużej w studiu i opowiedział nam historię w postaci swojego albumu.” - mówi szef labela Pure Trance, Solarstone.

Poniżej możecie znaleźć oficjalną tracklistę albumu, a kupić możecie go zarówno w sklepach z muzyką w formacie cyfrowym, jak również na CD: https://pure.choons.at/balance 

 

Tracklista:

01. Balance
02. Fly With Me
03. Golden Ratios
04. Bead Town
05. Sunday Rain
06. Skyline
07. Morning Sun
08. The Eternia
09. To The Stars III
10. The Fog
11. Jing & Jang 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4