Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5129
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1027

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Zagraj na największym festiwalu muzyki dance w Czechach

Dodano 2017-06-06, o godzinie 06:58

Zbliża się  5. edycja festiwalu Beats For Love - największej elektronicznej imprezy u naszych południowych sąsiadów, tuż przy polsko-czeskiej granicy w Ostrawie. Między 5 a 8 lipca na 13 scenach pojawią się Fatboy Slim, Chase & Status, Wilkinson, Sigala, Headhunterz, Dope D.O.D., General Levy czy nasz rodak Junior Stress.

Już teraz każdy DJ i producent muzyczny ma szansę zagrać u boku tych gwiazd podczas Beats For Love! Wystartował konkurs DJ-ski, w którym młodzi, utalentowani artyści mają okazję, by zaprezentować swoje umiejętności na międzynarodowej scenie muzycznej. Z całego projektu powstanie także krótki film dokumentalny, promujący zwycięzców konkursu.

Konkurs podzielony jest na 5 kategorii: drum & bass, techno, breakbeat, house oraz EDM/trance. Zwycięzca każdej z kategorii dołączy do składu w festiwalowym programie.

W pierwszym etapie odbędzie się głosowanie na 3 najlepsze sety z każdej kategorii - głosujący mają szansę na zgarnięcie dwóch biletów VIP na Beats For Love 2017! Ankieta będzie dostępna na fanpage'u Beats For Love. Będzie można zagłosować w niej na jeden set w każdej z kategorii (łącznie 5 głosów) do 19 czerwca. Do kolejnego etapu przejdą po 3 sety z każdej kategorii z największą ilością głosów. Do 26 czerwca jury wybierze po jednym zwycięzcy z każdej kategorii - zostaną oni ogłoszeni na stronie oraz na fanpage'u.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: matej@b4l.cz
zawierające dane:  nick (DJ-ski), imię i nazwisko, wiek oraz link do swojego autorskiego miksu na soundcloud.com lub mixcloud.com

Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z zasadami i warunkami konkursu: bit.ly/B4L-2017-DJ

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1985630091651791/ 

 

Beats For Love

GDZIE: Dolní Vítkovice, Ostrava (Czechy)

KIEDY: 5-8 lipca 2017 (piątek-sobota)

FB: www.fb.com/Beats.For.Love.Poland

BILETY: www.joyStore.pl/B4L

EVENT: bit.ly/B4L-2017-PL

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4