Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Zmarł Robert Miles, twórca hitu 'Children'

Dodano 2017-05-10, o godzinie 09:33

Dzisiejszy dzień z pewnością zapadnie w pamięci wielu z Was. Dotarła do nas bowiem smutna informacja, że zmarł Robert Concina, którego większość z Was kojarzy pod pseudonimem Robert Miles. Twórca nieśmiertelnego klasyka 'Children' odszedł do wieczności w wieku 47 lat.

 

 

 

 

Pochodzący z Włoch artysta stał się rozpoznawalny dzięki hitowi z lat 90-tych zatytułowanemu 'Children'. Numer ten stał się jednym z największych hitów muzyki elektronicznej, który uplasował się na pierwszym miejscu list przebojów w ponad 12 krajach na całym świecie.

Po sukcesie kawałka 'Children' oraz kilku innych produkcji, Robert Miles usunął się w cień fleszy i spędził resztę swojej kariery produkując i tworząc eksperymentalną muzykę oraz powołał do życia stacje radiową Ocean Lab, na której łamach wysłuchać mogliśmy podobnej muzyki. Prawdopodobną przyczyną śmierci była choroba artysty.

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4