Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Cykl imprez Roof Party powraca na krakowskie dachy

Dodano 2017-04-21, o godzinie 08:03

Cirrus (Ci) – chmura pierzasta. Należy do chmur wysokich, zbudowanych z kryształków lodu. Wolno przesuwające się ze wschodu na zachód czasem występują podczas pięknej pogody. Na taką pogodę liczymy w pierwszy dzień maja. Dzień, w którym zainaugurujemy kolejny sezon Roof Party!

ROOF PARTY to cykl jednych z najbardziej popularnych letnich imprez w Krakowie. Po 5-ciu latach istnienia i pręznego rozwoju Roof Party stało się potężną marką, gwarantującą muzykę i organizację na najwyższym poziomie. Na krakowskich dachach pojawiają się utalentowani polscy DJe i producenci jak postacie z międzynarodowej sceny muzycznej.

 

 

Headlinerem imprezy inaugurącej nadchodzący sezon będzie PHILIPP STRAUB! Ten pochodzący z Austrii dj współpracuje z wieloma znanymi brandami tj. Pioneer, Allen & Heath, PVDJ, Native Instruments czy Apple. Pełni stanowisko głównego mentora międzynarodowego konkursu BURN Residency na Ibizie u boku takich sław jak Carl Cox, Dubfire, Laurent Garnier, Luciano czy Nina Kravitz. Jest także właścicielem dużej agencji eventowej Titan International. Pomimo wielu swoich obowiązków znajduje też czas na własne produkcje. Jego ostatnie projekty wydane zostały na takich labelach jak Bedrock Records (John Digweed), Intec Digital (Carl Cox) czy 8bit Records (Nick Curly).

Supportować go będą polscy artyści. SIMON MATTSON - wspierany przez międzynarodową markę Arturia, ambasador muzyczny BURN Energy, który poszczycić się może wydawnictwami dla Glasgow Underground, ElRow Music czy Strictly Rhythm. Na scenie pojawi się także SINCZ, były finalista konkursu BURN Residency na Ibizie, rezydent warszawskiego klubu Smolna jak i krakowscy reprezentanci: ROGER, FILET i utalentowany producent DEAS, który poprowadzi after party w klubie Barka!LINE-UP:

Philipp Straub (Bedrock Records / Intec Digital / 8bit Records / (AUT)

Simon Mattson (Glasgow Underground / BurnResidency / Smolna)

Sincz (T2P / Time2Play / Smolna)

Roger ( Narrenhaus)

Filet (Roof Party)

Hotel Poleski

ul. Sandomierska 6

Start: 14:00 / End: 22:00

BILETY: 25/35 PLN (Biletomat.pl)

Afterparty Barka:

Deas (KMS Records / Secret Room Records)

+ Roof Party Artists

Barka

ul. Podgórska 16

Start: 22:00 / End: ?

BILETY: Roof Party Free / 15 PLN

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1968229293397452/ 

Organizator: TheQ Entertainment

Współorganizator: Hotel Poleski

Sponsor: Burn Energy Drink

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4