Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Jon Hester gościem pierwszej edycji cyklu Revive

Dodano 2017-04-20, o godzinie 07:32

Revive to nowy projekt , który zabierze nas w muzyczną podróż po krainach mroku, melancholii i euforii. Długie noce ukryte pod nazwą Revive, charakteryzować się będą nowoczesnym, głębokim brzmieniem. Choć głównym nurtem projektu będzie muzyka techno i tech house, to nie zabraknie również eksperymentalnych i mniej tanecznych brzmień.

 

 

 

 

 

 

Pierwsza impreza odbędzie się 28 kwietnia we wrocławskim Das Lokal, a daniem głównym tej nocy jest Jon Hester, znany ze świetnych wydawnictw w labelach Afterlife, Dystopian oraz EDEC. Jon jest artystą mocno supportowanym przez Tale Of Us, Rodhad’a i innych wielkich tej sceny, a jego talent producencki i unikatowy styl pozwoliły mu zaistnieć na takich wydarzeniach i w takich miejscach jak Afterlife ADE, Berghain, Tresor, Fabric, Space Ibiza.

Jon przyjedzie do nas z Berlina i przywiezie starannie wyselekcjonowaną mieszankę techno i eksperymentalnych brzmień. Line up uzupełnią polscy artysci: Raev, Terstin, Mösig i Geiger.

Limitowana pula biletów w cenie 20 zł jest już sprzedaży w serwisie Biletomat.pl

 

LINE-UP:

Jon Hester

Raev

Terstin

Mösig

Geiger

 

 

Bilety: https://www.biletomat.pl/koncerty/revive-5032/

Revive na facebook'u: https://www.facebook.com/revive.terstin

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1818082915123423/

Revive hasło przewodnie: On the edge of reality

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4