Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4875
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1019

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Jon Hester gościem pierwszej edycji cyklu Revive

Dodano 2017-04-20, o godzinie 07:32

Revive to nowy projekt , który zabierze nas w muzyczną podróż po krainach mroku, melancholii i euforii. Długie noce ukryte pod nazwą Revive, charakteryzować się będą nowoczesnym, głębokim brzmieniem. Choć głównym nurtem projektu będzie muzyka techno i tech house, to nie zabraknie również eksperymentalnych i mniej tanecznych brzmień.

 

 

 

 

 

 

Pierwsza impreza odbędzie się 28 kwietnia we wrocławskim Das Lokal, a daniem głównym tej nocy jest Jon Hester, znany ze świetnych wydawnictw w labelach Afterlife, Dystopian oraz EDEC. Jon jest artystą mocno supportowanym przez Tale Of Us, Rodhad’a i innych wielkich tej sceny, a jego talent producencki i unikatowy styl pozwoliły mu zaistnieć na takich wydarzeniach i w takich miejscach jak Afterlife ADE, Berghain, Tresor, Fabric, Space Ibiza.

Jon przyjedzie do nas z Berlina i przywiezie starannie wyselekcjonowaną mieszankę techno i eksperymentalnych brzmień. Line up uzupełnią polscy artysci: Raev, Terstin, Mösig i Geiger.

Limitowana pula biletów w cenie 20 zł jest już sprzedaży w serwisie Biletomat.pl

 

LINE-UP:

Jon Hester

Raev

Terstin

Mösig

Geiger

 

 

Bilety: https://www.biletomat.pl/koncerty/revive-5032/

Revive na facebook'u: https://www.facebook.com/revive.terstin

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1818082915123423/

Revive hasło przewodnie: On the edge of reality

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4