Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4836
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1015

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Lewis Fautzi zapowiada album i przyjeżdża do Polski

Dodano 2017-04-14, o godzinie 07:36

Już tylko nieco ponad dwa miesiące dzielą nas od premiery albumu 'The Ascension Of Mind', który Lewis Fautzi wyda pod dachem labela Pole Group należącego do Oscara Mulero. Wcześniej, bo 29 kwietnia Fautziego będzie można usłyszeć w krakowskim klubie Prozak 2.0!

 

 

 

 

'The Ascension Of Mind' to trzeci album w karierze utalentowanego producenta z Portugalii. Dwa wcześniejsze wydał nakładem poważanego labela Soma Quality Recordings założonego przez Dave Clarke'a i duet Slam. Lewis Fautzi ma również na swoim koncie liczne EP'ki wydane nakładem takich labeli jak Figure, Warm Up Recordings i wielu innych.

Najnowszy krążek Fautziego to zbiór dziesięciu wysokiej jakości numerów, do których w ostatnich latach przyzwyczaił nas Portugalczyk. Zebrane w jedną całość tworzą muzyczny soundtrack, który z pewnością zagości u fanów głębokiego i mocnego techno. Premiera 'The Ascension Of Mind' ustalona została na 16 czerwca.

Przy okazji zapowiedzi powyższego albumu nie możemy zapomnieć o pierwszej wizycie Lewisa Fautziego w naszym kraju. Już 29 kwietnia na zaproszenie kolektywu Solid Techno Kick wystąpi on w krakowskim klubie Prozak 2.0! Bilety na to wydarzenie w cenie 35 zł można już kupić na stronie Going.

 

Tracklista

01. Psychopath
02. Entering
03. Subconscious
04. Diffracted
05. Rentless Pain
06. Seasick
07. Furrow
08. Cyclic Human
09. Optic Chiasm
10. The Brain Revolution

 

Lewis Fautzi @ Prozak 2.0: https://www.facebook.com/events/661704810685542/

Bilety: https://goingapp.pl/evt/648650/stk1-with-lewis-fautzi-polegroup-figure

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4