Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5294
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Lewis Fautzi zapowiada album i przyjeżdża do Polski

Dodano 2017-04-14, o godzinie 07:36

Już tylko nieco ponad dwa miesiące dzielą nas od premiery albumu 'The Ascension Of Mind', który Lewis Fautzi wyda pod dachem labela Pole Group należącego do Oscara Mulero. Wcześniej, bo 29 kwietnia Fautziego będzie można usłyszeć w krakowskim klubie Prozak 2.0!

 

 

 

 

'The Ascension Of Mind' to trzeci album w karierze utalentowanego producenta z Portugalii. Dwa wcześniejsze wydał nakładem poważanego labela Soma Quality Recordings założonego przez Dave Clarke'a i duet Slam. Lewis Fautzi ma również na swoim koncie liczne EP'ki wydane nakładem takich labeli jak Figure, Warm Up Recordings i wielu innych.

Najnowszy krążek Fautziego to zbiór dziesięciu wysokiej jakości numerów, do których w ostatnich latach przyzwyczaił nas Portugalczyk. Zebrane w jedną całość tworzą muzyczny soundtrack, który z pewnością zagości u fanów głębokiego i mocnego techno. Premiera 'The Ascension Of Mind' ustalona została na 16 czerwca.

Przy okazji zapowiedzi powyższego albumu nie możemy zapomnieć o pierwszej wizycie Lewisa Fautziego w naszym kraju. Już 29 kwietnia na zaproszenie kolektywu Solid Techno Kick wystąpi on w krakowskim klubie Prozak 2.0! Bilety na to wydarzenie w cenie 35 zł można już kupić na stronie Going.

 

Tracklista

01. Psychopath
02. Entering
03. Subconscious
04. Diffracted
05. Rentless Pain
06. Seasick
07. Furrow
08. Cyclic Human
09. Optic Chiasm
10. The Brain Revolution

 

Lewis Fautzi @ Prozak 2.0: https://www.facebook.com/events/661704810685542/

Bilety: https://goingapp.pl/evt/648650/stk1-with-lewis-fautzi-polegroup-figure

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4