Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4836
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1015

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Paul Oakenfold zagrał imprezę pod Mount Everest

Dodano 2017-04-12, o godzinie 08:15

Brytyjski DJ i producent nie przestaje łamać kolejnych rekordów! Tym razem jednak nie sprzedażowych. Paul Oakenfold stał się bowiem pierwszym DJ'em w historii, który zagrał imprezę u podnóży samego Mount Everestu.

 

 

 

 

 

Najpierw wspiął się na wysokość 5380 metrów, by następnie stać się pierwszym DJ'em, który zagrał na najwyższej imprezie na ziemi. Przy okazji zbierał pieniądze aby pomóc poszkodowanym trzęsieniem ziemi w Nepalu w 2015 roku.

Występ Oakenfolda pod Mount Everestem zobaczyć możecie na jego fanpage'u na Facebooku. Pomimo niewyraźnego i ruchomego nagrania widać tam zebraną na siedząco małej ilości publikę. Wszystko to dlatego, że powietrze na tej wysokości jest tak rozrzedzone, że ludzie mogliby szybko stracić oddech gdyby spróbowali tańczyć.

Paul przy okazji tego wydarzenia zostawił lokalnej społeczności sprzęt DJ'ski zafundowany przez markę Denon. Zapowiedział również, że w przyszłości do sprzedaży trafi album oraz film dokumentalny z jego wyprawy do bazy pod Mount Everestem.

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4