Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

GlobalTrance.pl Podcast 042: Quasi

Dodano 2017-03-19, o godzinie 16:05

Przed Wami czterdziesty drugi odcinek podcastu Portalu GlobalTrance.pl Swój ekskluzywny set przygotował dla nas polski DJ i producent - Quasi. Wspomniany miks możecie odsłuchać w serwisie Mixcloud lub pobrać bezpośrednio na swój dysk twardy.

 

 

 

 

 

GlobalTrance.pl Podcast 042 with Quasi:

(set można pobrać stąd lub przesłuchać w serwisie Mixcloud)

1. Joaquin Limon - Centaurus (Quasi Remix) [INOV8 Recordings - Alter Ego Recordings]
2. Addictive Glance - Head North (Quasi Remix) [Addictive Sounds]
3. Quasi & Angel Falls - Broken Glass [Vasilek Records]
4. Quasi - Hexagon [In Sessions - Infrasonic Recordings]
5. Quasi & ID - ID [ID]
6. ID - ID (Quasi Remix) [ID]
7. Quasi - Take A Breath [In Sessions - Infrasonic Recordings]
8. Irdi - Ablaze (Quasi Remix) [Alter Ego Progressive]
9. Quasi - ID [ID]
10. Quasi & Nianaro - Avalanche [FSOE Excelsior]
11. Quasi - Stealthy [Melodika Music]
12. Quasi - Glider [In Sessions - Infrasonic Recordings]
13. Tom Rogers - Sector 5 (Quasi Remix) [Aria Knights] COMING SOON

Quasi - czyli Michał Wrocławski, urodzony 3 kwietnia 1996 roku w Piotrkowie niedaleko Torunia. Po raz pierwszy styczność z muzyką miał w wieku 13 lat, kiedy to zaczął interesowaś się DJ'ką. Krótko po tym postanowił sam spróbować swoich sił w produkcji muzyki w popularnym programie do tworzenia - FL Studio, z którego korzysta do dziś. W swojej karierze osiągał liczne supporty zagranicznych gwiazd muzyki trance - m. in. Markus Schulz, Paul van Dyk, Fisherman & Hawkins, Antillas, M.I.K.E. Push, Roger Shah i wielu innych. Swoje produkcje udało mu się wydać w wytwórniach muzycznych takich jak FSOE Excelsior czy Infrasonic Recordings. Na 2017 rok Quasi szykuje sporą dawkę energicznego trance'u z domieszką brzmienia ze stajni Schulza - Coldharbour. Lada moment ukaże się jego najnowsza produkcja podpisana w wytwórni legendarnego Lange - Create Music [Black Hole]. 

 

Oficjalne profile:

www.facebook.com/QuasiOfficialPL

www.soundcloud.com/quasi-official

 

 

 

 

Przygotował: Łukasz Walkowiak

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4