Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Znamy pełny skład Euforia Festival 2017. Ruszyła sprzedaż biletów!

Dodano 2017-03-16, o godzinie 08:37

Gdy z głośników popłyną pierwsze dźwięki, pierwsze osoby postawią gołą stopę na piasku przepięknej plaży, gdy słońce zacznie chować się za horyzontem krystalicznie czystej wody, zacznie się show, jakiego Boszkowo jeszcze nie doświadczyło.

 

 

 

 

 

Niesieni falą pozytywnej energii, jaką przyniósł nam początek roku i druga edycja Tranceformations, zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce! Euforia Festivals oraz Euforia Bookings zapraszają na 13 edycję Euforia Festival. Z ustęsknieniem czekamy na moment, kiedy znów zobaczymy znajome, uśmiechnięte twarze. Witajcie w rodzinie, witajcie w #EuforiaFamily!Line-up:

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/622701041250840/

Bilety: http://wlotki.pl/bilety/impreza/220233/euforia2017.htm

Przedprzedaż biletów ruszyła 15 marca o godzinie 19.00 na wlotki.pl Dwie pierwsze pule w cenie 59 zł i 69 zł zostały wyprzedane. Trzecia pula w cenie 79 zł dostępna jest również w salonach Empik.

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4