Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5129
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1027

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Abstract Division kolejnymi gośćmi majowego Instytutu

Dodano 2017-03-15, o godzinie 13:17

Po ogłoszeniu takich nazwisk jak Richie Hawtin, Mathew Jonson, Shifted i Randomer, organizatorzy majowej edycji Instytutu ujawniają kolejne nazwiska. Do wspomnianego składu dołączy holenderski projekt Abstract Division.

 

 

 

 

Abstract Division to holenderski projekt w którego skład wchodzą weterani sceny techno - Dave Miller i Paul Boex. Duet zdobył uznanie fanów undergroundowego techno dzięki wspaniałym trylogiom "Form and Function" oraz „Time and Perception". Oryginalne utwory wraz z remiksami od między innymi Jonas Kopp, Shifted i Ben Sims wydane zostały w Dynamic Reflection. Label prowadzony przez Paul'a jest nie tylko wizytówką Abstract Division, ale również jednym z wiodących na rynku techno. Opisując Abstract Division warto wspomnieć również o Decode, czyli ich autorskiej serii imprez, która co dwa miesiące odbywa się w topowym klubie Rotterdamu - Transport. Świetne produkcje w połączeniu z bezkompromisowym stylem pozwoliły im wystąpić min. w takich miejscach jak Berghain, Tresor, Radion, Shelter oraz na eventach Awakenings czy Sonar.

Jako ciekawostkę dodamy, że wiosenna edycja będzie Instytutowym debiutem Paul Boex'a, bowiem Dave Miller zaszczycił nas już swoim solo występem w 2003 roku.

Facebook: fb.com/abstractdivisionmusic

Soundcloud: soundcloud.com/abstractdivision

Youtube: http://youtu.be/ak-M7rfR2lY

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4