Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5129
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1027

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Patrice Bäumel gwiazdą afterparty po VII Konferencji Muzycznej Audioriver

Dodano 2017-03-13, o godzinie 07:54

Wiemy już, gdzie odbędzie się oficjalne afterparty po łódzkiej edycji Konferencji Muzycznej Audioriver. 8 kwietnia 2017 roku w nowo otwartym klubie OHM wystąpi gwiazda wytwórni Kompakt, Patrice Bäumel, a towarzyszyć mu będą Leon, Simon Mattson oraz VONDA7 – artystka, która wcześniej tego dnia weźmie udział w jednej z debat odbywających się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Do programu Konferencji wspieranej przez markę BURN Energy dołączył także wykład poświęcony skutecznej komunikacji.

 

Patrice Bäumel swoją muzykę określa jako techno dla dorosłych, a my pod tą definicją możemy się podpisać” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Nie jest to muzyka bezmyślna, bezduszna, mechaniczna. Swoje utwory Bäumel konstruuje z emocji, subtelności i różnorodności, nie zapominając przy tym, że ich głównym zadaniem jest zachęcanie ludzi do tańca.” Wystarczy posłuchać choćby jego niedawnych produkcji, jak „Surge”, „North” czy świetny remiks „Dead End Thrills” grupy Cubicolor. 

Do mieszkającego w Amsterdamie Niemca dołączy polska artystka, która także ma na koncie mieszkanie w stolicy Holandii... tak, jak i w Londynie, i Berlinie, w którym obecnie przebywa. Mowa o VONDA7, która miała genialny miniony rok i wydała swoje utwory w wytwórniach takich gwiazd, jak Sasha czy Guy Gerber. Jej sukces i znajomość zagranicznych rynków były oczywistymi powodami, by zaprosić ją do udziału w debacie poświęconej muzycznym migracjom, czyli w panelu zatytułowanym „Czy wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma?” VONDA7 dołączyła tym samym do Keva Foxa, Tony’ego Duckwortha i Marysi Shepheard. 

Skład afterparty zamyka reprezentant Audioriver, Leon oraz Simon Mattson – bardzo pracowity DJ i producent z Warszawy, regularnie wydający w renomowanych zagranicznych wytwórniach. Cała czwórka wystąpi w remontowanym właśnie klubie OHM znajdującym się na terenie Manufaktury. Miejsce to zmienia swoje oblicze, a impreza Audioriver będzie jedną z pierwszych od otwarcia planowanego na koniec marca/ początek kwietnia. Bilety w cenie 20 zł dostępne są do 7 kwietnia na www.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce. W dniu wydarzenia ich cena rośnie do 30 zł.

 

Organizatorzy Konferencji podali też ostatni punkt programu: 1,5-godzinny wykład zatytułowany „Skuteczna komunikacja, czyli jak nie odbijać się od ściany.” Poprowadzi go Magdalena Puchalska – profesjonalna trenerka biznesowa, która na co dzień realizuje szkolenia produktowe i sprzedażowe m.in. dla firm ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych i finansowych. "Poprosiliśmy panią Magdalenę o przygotowanie wykładu specjalnie dla naszej publiczności – wykładu, który pomoże sprawić, by maile, które wysyłamy do wytwórni, klubów itp. nie trafiały od razu do kosza i by telefony, które wykonujemy kończyły się czymś więcej niż „wkrótce się odezwiemy”. – komentuje Napora.

Konferencja rusza 8 kwietnia o godzinie 10:00, a jej pełny program znajduje się na www.audioriver.pl. Bilety w cenie 10 zł za cały dzień na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego dostępne są na ebilet.pl i w salonach Empik w całej Polsce. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ wszystkie poprzednie edycje Konferencji wyprzedawały się jeszcze przed ich startem.

***

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Emperor , Keeno, KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, Solomun, The Erised, We Draw A.

Więcej na www.audioriver.pl

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4