Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

GEM-FEST – festiwal muzyki elektronicznej w Gruzji

Dodano 2016-07-18, o godzinie 07:42

GEM Fest to międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej, który powstał w 2015 roku w Gruzji. Po pierwszej, niezwykle udanej edycji GEM FEST zaprasza na kolejne wydarzenie, które będzie miało miejsce 10-14 sierpnia 2016 roku w Anakli.

 

 

 

 

 

Anaklia to miejscowość położona na zachodzie Gruzji, granicząca administracyjnie z Abchazją. Teren Festiwalu to wybrzeże Morza Czarnego, ponad 18 hektarów w naturalnym, subtropikalnym otoczeniu, które jednocześnie jest miejscem pełnym sztuki i architektury konceptualnej.

GEM Fest to przede wszystkim muzyka elektroniczna w wykonaniu najlepszych DJ-ów z całego świata, grana 24 godziny na dobę przez pięć dni. Pięć nieprzerwanie działających scen zasilą gwiazdy takie jak PAUL VAN DYK, PAUL KALKBRENNER, STEPHAN BODZIN, GUS GUS, FEDDE LE GRAND, AGORIA, COSMIC GATE, GIRAFFAGE, SUPER FLU, FUMIYA TANAKA, ANJA SNEICHDER, OLGA KOROL, SLOW MAGIC, BORIS BREJCHA, dOP, DUB FX, SMAILOV czy MIA LUCCI. W sumie 120 muzyków z całego świata występujących na pięciu scenach, w tym jednej usytuowanej na wodzie.

Ponadto Festiwal GEM FEST to liczne wydarzenia towarzyszące, miejsce spotkania twórców filmowych, projektantów, designerów, choreografów i innych osobowości związanych ze sztuką, muzyką i kulturą.

 

Więcej informacji:

www.gem-fest.com/

www.facebook.com/GemFestival/

www.instagram.com/gemfest.anaklia/

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4