Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Styczeń u 2sher’a

Dodano 2016-01-22, o godzinie 08:02

Niedawno mieliśmy okazję przedstawić Wam najnowsze wydawnictwo polskiego dja i producenta Wojciecha Tuszyńskiego, który rok 2015 może zaliczyć do bardzo udanych w swojej karierze. "Orion" narobił sporo zamieszania i umocnił pozycję naszego rodaka w kanadyjskim labelu Black Sunset Music, który należy do holenderskiego Black Hole Records.

 

 

 

Dziś chcieliśmy Wam zaprezentować kolejne, najnowsze wydawnictwo Wojtka, które jakże bardzo różni się od wspomnianego wcześniej "Oriona". SYRENA jest parkietowym sztosem który mogliśmy usłyszeć w setach 2sher'a już jakiś czas temu... Ostatecznie utwór ukaże się 29/01 nakładem wytwórnii należącej do jednego z najpopularniejszych dj'ów w naszym kraju - Dj Inox'a.

Trzeba przyznać iż 2sher jest niesamowicie wszechstronnym producentem, który potrafi również zaserwować nam surowo elektryczne brzmienia w konwencji houseowej z zaskaująco chwytliwym i elektryzującym motywem głównym. Poniżej przedstawiamy Wam jego najnowszą propozycję.

Co w planach? Spytaliśmy o to samego zainteresowanego:

Nadchodzące miesiące zapowiadają się u mnie bardzo pracowicie. Aktualnie spędzam każdą wolną chwilę w studio i przygotowuję dla Was naprawde duuuużo nowej muzyki która ukaże się jeszcze w tym roku...

Przełom lutego i marca upłynie pod znakiem mojej kolaboracji z Krzysztofem Pretkiewiczem aka. Nitrous Oxide. Nasz kawałek ukaże się również w Black Sunset i możemy już teraz Wam zagwarantować iż będzie to naprawdę przednia petarda. ;)

Jeśli jesteście zainteresowani moimi najnowszymi poczynaniami, koniecznie zapraszam Was w poniedziałki o godz 21:00 na antenę brytyjskiego radia Exposed Beats, gdzie co tydzień czuwam nad tym byście się nie nudzili :)

Do usłyszenia na początku kwietnia w naszym kraju... :)

Sprawdźcie koniecznie fanpage 2shera: http://facebook.com/2shermusic

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4