Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Phatbull Records z okazji 10-tego wydawnictwa

Dodano 2015-09-12, o godzinie 09:38

Phatbull Records to wytwórnia prowadzona przez Wojciecha Tuszynskiego aka. 2sher, który ostatni okres może zaliczyć do bardzo udanych w swojej karierze. Począwszy od występu dla Spotify for Business w Sztokholmie, przez wydanie jednego z ostatnich singli w legendarnym holenderskim Black Hole po 10 wydawnictwo "byka".

 

 

 

"W ciągu ostatnich tygodnii dużo dyskutowałem z moim mini-teamem nad tym w którym kierunku chcemy zmierzać z marką Phatbull i jak będzie to wyglądać w przyszłości. Wydaje mi się iż decyzja ktorą podjeliśmy jest najlepszą z dobrych, 10 wydawnictwo będzie "końcem i początkiem" nowego! Nasza muzyka już nigdy nie pojawi się w sklepach, które same decydują o sprzedaży poszczególnych utworów, spychając wartość prawdziwej sztuki na korzyść wartości pieniądza. Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia, towarzyszy nam na każdym kroku, dlatego też zdecydowaliśmy się kontynuować naszą działalność jeszcze bliżej Was słuchaczy, w związku z tym od 10 wydawnictwa włącznie utwory sygnowane marką Phatbull będą dostępne dla każdego, zupełnie za darmo!" - Wojciech Tuszynski.

Panie i panowie przedstawiamy 10 wydawnictwo Phatbull Records: 2sher - Scream

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4