Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Chris De Seed z nowym singlem w Phatbull Records

Dodano 2015-07-21, o godzinie 07:57

Polska wytwórnia Phatbull Records działająca na terenie Wielkiej Brytanii, prowadzona przez polskiego DJ'a i producenta: Wojciecha Tuszynskiego aka. 2sher zaczyna coraz prężniej zaskakiwać wciąż rosnącą grupę jej fanów. Jak udało nam się dowiedzieć, już 29 lipca światło dzienne ujrzy najnowszy utwór producenta, który w przeszłości był uważany za jednego z najlepszych w swoim fachu.

 

 

Chris De Seed, po ponad 2 latach "ciszy" powraca z najnowszą produkcją "Raven". W przeszłości Krystian był jednym z najważniejszych artystów wytwórni prowadzonej przez Marcela Woodsa "Musical Madness", remiksował również ikony muzyki elektronicznej m.in Tiesto, a jego muzyka regularnie pojawiała się na playlistach takich artystów jak Sander van Doorn, Armin van Buuren, Dubfire, Paul van Dyk i wielu wielu innych...

Dziś powraca z nową propozycją którą możecie odsłuchać poniżej.

Trzymamy kciuki za najnowsze wydawnictwa, a Wam pozostawiamy ostatni podcast 2sher'a z muzyką prosto z Phatbull Records i nie tylko!

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4