Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Tiesto przyniósł szczęście bramkarzowi ligi NHL

Dodano 2015-04-16, o godzinie 05:41

Ostatnimi czasy mówiło się o rozpoczęciu współpracy Tiesto z ligą NHL, której celem było zaprojektowanie maski dla jednego z jej graczy – Henrika Lundqvista. Szwedzki hokeista grający w drużynie New York Rangers na pozycji bramkarza, miał być zauważony w masce zaprojektowanej przez holenderskiego DJ'a i producenta.

 

 

 

 

Cała akcja jest częścią charytatywnego projektu Lundqvista, a kaski, wśród których znajdzie się ten zaprojektowany przez Tiesto, mają w późniejszym czasie trafić na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na konto fundacji hokeisty.

„Pomyślałem, że sporą frajdą będzie usiąść z przyjaciółmi i zaprojektować maski, które później ubiorę w trakcie meczów mojej drużyny. Następnie trafią one na aukcje, a zebrane pieniądze zasilą konto fundacji na rzecz pokrzywdzonych dzieci.” mówi Henrik Lundqvist.

Wygląda na to, że Tiesto przyniósł szczęście drużynie NY Rangers, gdyż ta z wynikiem 4-2, pokonała drużyne Washington Capitols. Właśnie w trakcie tego meczu, Henrik Lundqvist miał na sobie maskę zaprojektowaną przez Tiesto.

 

 

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4