Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

House Year Mix 2014 - podsumowanie roku przez Phila Jensky

Dodano 2015-01-27, o godzinie 18:56

W tym roku postanowiliśmy zaprosić kilku polskich DJ’ów o nagranie dla nas ekskluzywnych miksów, będących podsumowaniem minionego roku. Będą to sety w gatunkach trance, progressive, techno i house. W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam czwarty i ostatni z setów, tym razem w klimacie House, który przygotował dla nas Phil Jensky.

 

 

 

 

House Year Mix 2014 by Phil Jensky:

(set można pobrać stąd lub przesłuchać w serwisie Mixcloud)

01. Joris Voorn - The Wild [Rejected]

02. NTFO & Karmon - Metropolis [Diynamic]

03. David August - Epikur [Innervisions]

04. Roman Flügel - Wilkie [Dial]

05. La Fleur - Kattflickan (Jesper Ryom Remix) [Power Plant Records]

06. Trentemoller - Always Something Better (DJ Tennis & Mind Against Remix) [Poker Flat]

07. Dan Croll - From Nowhere (Âme Remix) [Unreleased]

08. Pional - It's All Over (John Talabot's Stormbreak Refix) [Hivern Disc]

09. London Grammar - If You Wait (Riva Starr Remix) [Metal & Dust Recordings Ltd]

10. Alex Niggemann - Materium (Ripperton Remix) [Poker Flat]

11. Odd Parents - Learn To Fly (Maceo's Flight Home) [Ellum Audio]

12. Royksopp - Sordid Affair (Maceo Plex Mix) [Dog Triumph]

13. Caribou - Your Love Will Set You Free (C2's Set U Free Remix) [City Slang]

14. Caribou - Can't Do Without You (Tale Of Us & Mano Le Tough Remix) [City Slang]

15. Sven Väth - L'esperanza (Âme Reinterpretation) [Cocoon Recordings]

16. Portishead - Roads (Cosmic Cowboys Edit)

DJ, kulturoznawca i medioznawca z Krakowa. Jego początki DJ’skiej działalności sięgają 2005 roku. W plebiscycie "MUNOLUDY 2013" dostał się do grona 20 najlepszych w kategorii "DJ / Producent Roku Polska 2013". Od 2012 w każdą niedzielę o 20:00 prowadzi autorską audycję „Strangers In The Night” w radiu RMF Club, gdzie również zaprasza znamienitych gości. W 2008 dostał sie do półfinałów „Bacardi B-Live”. Gdzie zdobył uznanie jury Bacardi 2008/2009 (Jacek Sienkiewicz, Angelo Mike, Peres). Wystąpił na wielkich festiwalach – w 2007 na „Carling Leeds Festival” w Anglii, na wszystkich edycjach „Próby Dźwięku Festival” oraz w 2011 reprezentował scenę BURN STAGE na „Burn Selector Festival” w Krakowie. Był również zapraszany na liczne imprezy w Tbilisi oraz Batumi na terenie Gruzji.

Od kilku lat zajmuje się oprawą muzyczną pokazów mody oraz wydarzeń kulturalnych m.in. dla pokazów ODIO & Jakub Pieczarkowski, „House Brand PR Agency” (m.in. Platinium Fashion Night w 2011 oraz 2012 w „Plaży Kraków”).

Brał udział w wielu akcjach charytatywnych, w 2009 specjalnie dla strony www.slyszymy.pl oraz gazety „Usłyszeć Świat”, wystąpił w filmie edukacyjnym dla liceów i gimnazjach pt. „Wiedzieć – by słyszeć”, gdzie opowiadał o życiu i problemach człowieka niedosłyszącego od urodzenia. W 2014 roku wspólnie z Lubica wydał swój pierwszy numer "Strangers", który pojawił się na kompilacji w norweskiej wytwórni "Small Records".

Jego sety cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeden z miksów „Strangers In The Night” został doceniony przez prestiżowe, branżowe polskie pismo „DJ Magazine” i uznany za Mixturę nr.1 (Kwiecień 2008). Jego talent zauważyła również amerykańska wytwórnia DJ Friendly Records" i zaproponowała mu nagranie albumu-kompilacji, wydanej pod nazwą "Deep Night For Resting". Gościnne sety grywał w wielu polskich i zagranicznych stacjach oraz portalach m.in.:"Sweat Lodge Radio"„ "Czwórka", "Roxy" "Pure FM”, „Planeta FM”, „Radiofonia”, „Radio Fabryka”, "Soundrevolt.com”, „Minimal Radio”, „Danceradio.gr”, „Welovehousemusic.pl”, „Mixing.hu”, „Mixntrix.net”.

Obecnie w swoich setach gra głównie deep-house, tech-house, techno. Uważa, ze dobry set, to nie tylko taki który jest spójny, ale także niosący ze sobą dużą dawkę różnorodnych emocji.

Występował razem z takimi artystami jak Damian Lazarus, Troy Pierce, Recondite, SCSI-9, Michael Mayer, Oliver Huntemann, Heiko Laux, Marc Houle, BLOND:ISH, Kölsch, Gary Beck, Samuel L Session, Ripperton, Psyk, Smash TV, Neil Landstrumm, Rone, Objekt, Dustin Zahn, Doctor Dru, Max Cooper, Jimpster, Ejeca, Marco Bailey, Sandy Rivera, Damon Wild, Lee Jones, Rui Da Silva, Chopstick, Till Von Sein, Lukas Greenberg, Tom Novy oraz z czołowymi artystami z Polski: Catz'n'Dogz, Marcin Czubala, Piotr Bejnar, Viadrina, Eltron John, Kuba Sojka, XXANAXX, Novika, Jacek Sienkiewicz, An On Bast, Karol XVII & MB Valence, SLG, Angelo Mike, Thomas Langner oraz wielu, wielu innych.

 

 

 

 

 

Oficjalne strony internetowe:

Facebook: https://www.facebook.com/philjensky

SoundCloud: https://soundcloud.com/phil-jensky

 

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4