Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5313
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Paul Miller debiutuje w labelu Paul van Dyk’a

Dodano 2015-01-05, o godzinie 11:04

Po przeszło 30 wydawnictwach i blisko dekadzie na transowej scenie, polski DJ i producent - Paul Miller - powraca z nowym singlem, który wydany został nakładem labela VANDIT Records. Panie i Panowie, przed Wami ’Plick Plack’.

 

 

 

 

 

Sylwetki Pawła Mellera nie musimy z pewnością przedstawiać fanom klasycznego i  uplifting trance’u, bo właśnie takimi produkcjami raczył nas w przeszłości ten utalentowany polski DJ i producent. Były to numery wydawane pod nie tylko pod jego głównym aliasem, ale również jako Motion BlurContraption czy Meli.

Teraz, po chwili przerwy na muzycznej scenie spowodowanej budową nowego studio i pracą nad autorskimi numerami, wydaje debiutancką produkcję w labelu należącym do samego Paul van Dyk’a. ’Plick Plack’, bo o nim mowa odsłuchać możecie poniżej a my jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat wspomnianej produkcji.

 

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4