Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5313
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Joseph Capriati zmiksuje 80 wolumin kompilacji Fabric

Dodano 2014-12-29, o godzinie 09:44

Joseph Capriati to obecnie jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny techno. Bliska współpraca z Adamem Bayerem i labelem Drumcode zaowocowała zaproszeniami na wszystkie najważniejsze imprezy techno na świecie. Teraz, utalentowany Włoch może dodać kolejny sukces do swojej bogatej biografii - zmiksowanie najnowszej odsłony kompilacji z serii Fabric.

 

 

 

Początki kariery pochodzącego z Neapolu DJ’a i producenta sięgają 2003 roku, kiedy to zagrał na 12-godzinnej imprezie u boku takich nazwisk jak Dave Clarke, Billy Nasty czy Rino Cerrone. Jego debiutancka produkcja w 2007 roku sprawiła, że szybko został okrzyknięty jednym z artystów, na których warto zwrócić uwagę. Capriati swoją szansę wykorzystał, a potwierdzeniem tych słów może być wydany w 2013 roku nakładem labela Drumcode debiutancki album pt. ’Self Portrait’.

Dziś, Joseph Capriati obok sukcesów na polu produkcji, może pochwalić się rezydenturą na imprezach Marco Caroli ’Music On’ organizowanych na Ibizie czy uczestnictwem w takich imprezach jak Awakenings, Time Warp, Monegros, Tomorrowland i Kazantip oraz imprezach klubowych w całej Europie i obu Amerykach.

Na temat tytułowej kompilacji, którą powierzono w ręce Capriatiego jej autor mówi: „Swój miks nagrałem we własnym studiu przy użyciu dwóch CD playerów i miksera. Dokładnie tak, jakbym miał to zagrać na żywo w Fabricu. Tracklista składa się z utworów z pogranicza takich gatunków jak techno i tech house, ale nie zabrakło również kilku wokali i melodii. Chciałem stworzyć klimat jak w Fabricu, kiedy przechodzisz z pierwszej sali na drugą i z powrotem do pierwszej sali w ostatnim numerze, który jest melodyjny i emocjonalny. Dokładnie tak, jakby to była 9 rano a klub miałby się zamykać, a Wy nigdy nie zapomnicie tej nocy.”

Kompilacja ’Fabric 80’ zostanie wydana 16 lutego a jej tracklistę znaleźć możecie poniżej. Impreza promująca kompilacje z udziałem Josepha Capriatiego odbędzie się w klubie Fabric 21 lutego, a obok niego usłyszeć na niej będzie można Phila Keirana (live) oraz Terry Francisa.

 

Tracklista:

01. Clap! Clap! - Ashiko (Lurka Obeah Mix)

02. Aura Dub - Smells Like A Virgin

03. Joseph Capriati - Partenopeo

04. Bastinov - Ellipse (Proudly People Remix)

05. Alex Mine - Entady

06. Adam Beyer - Stone Flower

07. Phil Kieran - Hells Bells

08. Recondite - Caldera

09. Shlomi Aber - Helter Skelter

10. Hans Bouffmyhre & Kyle Geiger - Dispatch

11. 2000 and One - Plant 1

12. Joel Mull - Wind It Up

13. Gary Beck - Backward

14. Johannes Heil - Transition Six

15. Hinz & Ruhmhardt - Doch

16. Alan Fitzpatrick - Organic

17. Brian Sanhaji - Gyre

18. Odd Parents - Learn To Fly (Maceo's Flight Home Mix)

 

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4