Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Armin trafił do muzeum figur woskowych w Amsterdamie

Dodano 2014-06-18, o godzinie 06:29

Jeden z najbardziej utytułowanych DJ'ów i producentów na świecie, Armin van Buuren, odsłonił kilka dni temu własną podobiznę w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussoud w Amsterdamie. Od teraz, zwiedzający wspomniane miejsce turyści, podziwiać mogą podobiznę Armina stojącą obok największych gwiazd Hollywood.

 

Armin dwukrotnie został poproszony do pozowania i z przyjemnością współpracował z rzeźbiarzami. Łącznie zebrano 500 różnych wymiarów i wykonano prawie tyle samo zdjęć. Podczas drugiej sesji w Londynie zwrócono uwagą przede wszystkim na wyraz jego twarzy i mimikę.

Po zakończeniu wspomnianej sesji została wykonana forma a do niej wlany wosk. Bezbarwny wosk został następnie pomalowany i dodano włosy. Wykonano nawet dokładne kopie uzębienia Armina oraz jego oczu. Podczas całego procesu, od pierwszej sesji aż po ostateczne poprawki, nad figurą Armina pracowało przez cztery miesiące piętnastu różnych ludzi.

Annemiek Dolfin, szef marketingu muzeum Madame Tussoud mówi: „Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że możemy gościć w naszym muzeum jednego z najbardziej uznanych DJ'ów na świecie. Jego pasja do muzyki, oddanie promocji muzyki tanecznej na świecie oraz niezliczone nominacje do wielu nagród, pomogły nam stworzyć tą figurę. Armin był jednym z pięciu najbardziej wyczekiwanych eksponatów przez naszych gości, dlatego cieszymy się, że mogliśmy spełnić ich życzenie".


 

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4