Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5313
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

A State of Trance 650 już w sobotę na żywo z Utrechtu

Dodano 2014-02-12, o godzinie 16:15

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna impreza celebrująca 650 odcinek audycji radiowej A State of Trance. Trasa 'New Horizons' przeniesie się tym razem do holenderskiego Utrechtu, gdzie na czterech scenach zaprezentuje się czołówka sceny Trance, z organizatorem i pomysłodawcą cyklu na czele – Arminem van Buurenem.

 

 

 

Holandia to miejsce nadrodzin audycji A State of Trance, miejsce w którym wszystko się zaczęło. Również tutaj, już w sobotę wystąpią najbardziej znani przedstawiciele gatunku oraz DJ'e i producenci blisko związani z audycją Armina. Nas tam również nie zabraknie, ponieważ wysyłamy dwójkę przedstawicieli portalu, którzy przygotują dla Was obszerną relację i fotorelację z tego wydarzenia.

Dla tych, którzy nie będę mogli na żywo uczestniczyć w tym niesamowitym show przygotowano specjalny stream audio/video. Wydarzenia z imprezy śledzić będzie można za pośrednictwem strony live.astateoftrance.com, a poniżej znajdziecie oficjalny time-table (kliknij w grafikę by powiększyć) sobotnich wydarzeń.

 

 

 Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4