Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Polski producent otwiera swoją wytwórnię

Dodano 2014-02-12, o godzinie 11:34

Wojciech Tuszyński aka. 2sher to postać stale rozwijająca się na światowym rynku muzyki klubowej. Znany z takich aliasów jak: Vojt van Twistigen, Twister, Futurition a także przez pewien czas wydający muzykę pod swoim imieniem i nazwiskiem. Na przestrzeni zaledwie 4 lat udało mu się dotrzeć do playlist największych djów na całym świecie, począwszy od Armin'a van Buuren'a, przez M.I.K.E, W&W, Markus'a Schulza, Cosmic Gate, kończąc na występie w audycji Tiesto - Club Life.

 

Ostatni rok był jednak dla niego wyjątkowy, a mianowicie udało mu się nawiązać współpracę z 1/2 duetu Ernesto vs Bastian, dołączyć do wytwórni Future Focus i pokazać swoje muzyczne alter ego pod pseudonimem 2sher.

Jak sam mówi: "to były dla mnie bardzo trudne miesiące, pracowałem nad materiałem który już lada dzień ujrzy światło dzienne w mojej własnej muzycznej kuchni! Na 28/04 zaplanowałem oficjalny start labela którego nazwa to Phatbull Records. Jestem podekscytowany, że wreszcie będę miał możliwość zaprezentować muzykę w takiej formie, w jakiej sam do niej podchodzę. Nie przykładam uwagi do gatunkowości, chcę poprostu w tym roku dostarczyć Wam kawał dobrej roboty, którą wykonałem wspólnie z moim teamem! Wspólnymi siłami jesteśmy zdeterminowani do promocji marki "Phatbull" nie tylko jeśli chodzi o muzykę, ale także o styl życia!"

Pierwsze wydawnictwo, ukaże się już wkrótce, a będzie to kawałek Wojtka pt. "Take My Desire" nagrany wspólnie z rosyjskim wokalistą Steklo, z którym miał okazję już współpracować 2 lata temu przy produkcji innego utworu. Smaczku całej paczce dodadzą 2 zupełnie odmienne remixy, obydwa od Polaków: Sebastian'a Weikum'a oraz Karola Czubaka aka. High5.

Więcej informacji pojawi się w najnowszym epizodzie Phatbass Radio, czyli comiesięcznym podcascie 2sher'a na antenie http://1mix.co.uk kanał EDM w Poniedziałek 24.02.2013 o godz. 17:00, a także pod adresami:

Http://mixcloud.com/2shermusic

Http://youtube.com/2shermusic

Http://soundcloud.com/2shermusic Lub w iTunes store!

Phatbull nadchodzi! 

 

Źródło: Informacja prasowa

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4