Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
 • Ilość newsów: 5314
 • Ilość artykułów: 43
 • Ilość wywiadów: 125
 • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

GlobalTrance Remix Contest 006 rozpoczęty!

Dodano 2013-06-09, o godzinie 17:32

A więc stało się! Pragniemy zaprosić na szóstą odsłonę GlobalTrance Remix Contest! Obecna edycja niesie ze sobą wiele zmian. Najważniejszą z nich jest współpraca przy organizacji konkursu z labelem Central Stage Of Music.

 

 

 

 

Tym razem dostajecie możliwość zremiksowania utworu, który w nadchodzącym czasie zostanie oficjalnie wydany oraz trafi do największych sklepów internetowych na świecie. Zwycięski remiks również zostanie umieszczony na wydawnictwie.

Pewnie zastanawiacie się jaki kawałek przyjdzie Wam remiksować. Jest to produkcja młodego Aleksandra Lasockiego pt. 'Adara'. Aleksander to 20-letni producent muzyczny i DJ ze Szczecina. Współzałożyciel społeczności i audycji Trance International. W jego setach i autorskich utworach można usłyszeć głównie Trance, Progressive House i EDM, a także szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Jego produkcje grane i wspierane były m.in. przez takich DJ'ów jak Scott Bond, Neil Kilroy czy Digital Affliction. Na swoim koncie ma też liczne collaby z takimi muzykami, wokalistkami i producentami jak np. Tomasz Dolski, Digital Affliction, Elephant Girl. Do tej pory ma podpisane kontrakty z wytwórniami muzycznymi Central Stage Of Music (Ingolstadt, Niemcy) i Planet Trance Records (Manchester, Anglia). Jego sety można usłyszeć co tydzień w radiu Stream FM, a co miesiąc w międzynarodowej audycji w Radio Świnoujście.


Kochasz tworzyć muzykę? Jesteś kreatywny, utalentowany, lecz wciąż szerzej nieznany? To Twoja ogromna szansa, odskocznia do kariery i sposób na zdobycie uznania. Nie przegap tej okazji! Już dziś zacznij remixować, a owoc swej pracy prześlij do nas. Jesteś wśród ludzi, którzy naprawdę go docenią! Dzięki nam twój remix trafi do szerokiego grona odbiorców - podziel się z innymi swą twórczością!

 

 

Regulamin konkursu:

 1. Zadaniem konkursu jest zremiksowanie utworu: Aleksander Lasocki – Adara.

 2. Styl, w jakim remiks ma być wykonany ustalony został na Uplifting Trance, Tech-Trance, Progressive.

 3. Oceniającymi w konkursie (jury) jest label Central Stage Of Music, a dokładniej jego pracownicy w porozumieniu z Aleksandrem Lasockim, którzy wybiorą najlepszą wersję remiksu z nadesłanych prac.

 4. Osoba biorąca udział w konkursie nie może przekazywać, prezentować, udostępniać gotowej wersji remiksu w czasie jego trwania oraz po jego zakończeniu osobom trzecim.

 5. Nad remiksem może pracować jedna osoba lub projekt muzyczny (2-3 osoby).

 6. Nie dopuszcza się wysyłania kilku wersji remiksów pod innymi aliasami (nazwami).

 7. Remiks powinien zostać prawidłowo nazwany według schematu: Aleksander Lasocki - Adara (Artysta Remix)

 8. Akceptowana jakość nadesłanego remiksu to 320 kbps (po zaakceptowaniu remiksu wymagany będzie plik *.WAV)

 9. Wraz z remiksem należy wysłać swoje dane osobowe i kontaktowe (imię, nazwisko, adres, tel. kontaktowy, adres e-mail, linki do oficjalnych stron internetowych) w pliku tekstowym dołączonym do remiksu (nazwanym tak samo jak plik muzyczny) za pośrednictwem strony http://remixcontest.globaltrance.pl/

 10. Termin nadsyłania zgłoszeń wraz z remiksami to 01.07.2013włącznie, remiksy nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

 11. Po nadesłaniu remiksu nie ma możliwości jego zmiany.

 12. Należy dokładnie określić czy nadesłany prze was remiks został profesjonalnie zmasterowany czy nie.

 13. Po upłynięciu terminu nadsyłania zgłoszeń, Portal GlobalTrance.pl przesyła gotowe remiksy do labelu Central Stage Of Music.

 14. Nagrodą w konkursie jest wydanie swojego remiksu w labelu Central Stage Of Music (MP3/WAVE). Laureatowi konkursu nie przysługuje prowizja od wydanego remiksu.

 15. Central Stage Of Music zastrzega sobie prawo do nie wydania zwycięskiego remiksu bez podania powodu.

 16. Remiksy, które nie zostaną wybrane (odrzucone) nie mogą również być udostępniane osobom trzecim po zakończeniu konkursu.

 17. Złamanie regulaminu powoduje automatyczną dyskwalifikację i usunięcie z konkursu.

 18. Wysłanie zgłoszenia oznacza automatyczną akceptację regulaminu.

 

Remix pack można pobrać stąd Gotowe remixy oraz dane zawarte w punkcie 9 regulaminu konkursu prosimy o wysłanie tutaj: http://www.remixcontest.globaltrance.pl

Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszamy do wyrażania swoich opinii oraz zadawania pytań w specjalnie stworzonym do tego temacie na naszym forum

 

 

 

 

 

Dodał: Łukasz Walkowiak

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4