Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Krzysztof Kak (Yak Record

Yak Records to niezależny internetowy sklep muzyczny. Sklep, w którym nie sprzedaje się każdej muzyki. Jeden z naszych stałych czytelników oraz stały klient sklepu, postanowił zaprosić do rozmowy Krzysztofa i nakłonić go, aby przybliżył nam nieco całe przedsięwzięcie.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4764
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 122
  • Ilość recenzji: 1012

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Modelka i nagi facet w klipie Antillasa i polskiego duetu

Dodano 2012-08-20, o godzinie 15:49

Włoski DJ i producent Antillas przy okazji nagrywania teledysku do swojego najnowszego singla, zaprosił jedną z najbardziej znanych hiszpańskich modelek – Sandre Falge. Hiszpańska piękność, znalazła się na 6 miejscu w notowaniu magazynu Esquire wśród najpiękniejszych kobiet w tym kraju.

 

 

 

Antillas znany jest na świecie z remiksów dla takich producentów jak Tiesto, Armin van Buuren, Dash Berlin czy Michael Woods czy własnego hitu 'Damaged'. Przy okazji ostatniego singla pt. 'Top Of The World' holender współpracował z polskim duetem Blinders i kanadyjską wokalistką i autorką tekstów Jenson Vaughan, która pisała piosenki dla takich gwiazd jak Kelly Rowland, Madonna, Benny Benassi i Timbaland.

Poniżej oglądnąć możecie wspomniany, w którym gościnnie wystąpiła Sandra Falga. Skupiając się na wartstwie muzycznej - jak oceniacie wspólny singiel Włocha i Polaków?

 

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4