Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Modelka i nagi facet w klipie Antillasa i polskiego duetu

Dodano 2012-08-20, o godzinie 15:49

Włoski DJ i producent Antillas przy okazji nagrywania teledysku do swojego najnowszego singla, zaprosił jedną z najbardziej znanych hiszpańskich modelek – Sandre Falge. Hiszpańska piękność, znalazła się na 6 miejscu w notowaniu magazynu Esquire wśród najpiękniejszych kobiet w tym kraju.

 

 

 

Antillas znany jest na świecie z remiksów dla takich producentów jak Tiesto, Armin van Buuren, Dash Berlin czy Michael Woods czy własnego hitu 'Damaged'. Przy okazji ostatniego singla pt. 'Top Of The World' holender współpracował z polskim duetem Blinders i kanadyjską wokalistką i autorką tekstów Jenson Vaughan, która pisała piosenki dla takich gwiazd jak Kelly Rowland, Madonna, Benny Benassi i Timbaland.

Poniżej oglądnąć możecie wspomniany, w którym gościnnie wystąpiła Sandra Falga. Skupiając się na wartstwie muzycznej - jak oceniacie wspólny singiel Włocha i Polaków?

 

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4