Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Jaytech z singlem promującym nowy album

Dodano 2012-08-02, o godzinie 16:02

'Strange' to tytuł singla australijskiego producenta Jaytecha, promujący jego drugi album pt. 'Multiverse'. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy męski wokal Steve'a Smitha (Dirty Vegas).

 

 

 

 

 

W 2008 roku ukazał się debiutancki album artysty pt. 'Everything Is Ok'. Zyskał on sobie uznanie nie tylko wśród fanów muzyki elektronicznej, ale także u prasy. 'Multiverse' to drugi autorski materiał Jamesa Cayzera, na którym oprócz klasycznych dźwięków Jaytecha usłyszymy tutaj pełne pasji i dramaturgii breakdowny, ciekawe połączenie house z elementami progressive i electro oraz doskonałych wokalistów.

Pierwszym singlem promującym album 'Multiverse' jest utwór 'Strange', nagrany we współpracy ze Stevem Smithem. Kawałek ten idealnie sprawdza się w klubach, zyskał już także tytuł nagrania tygodnia w audycji radiowej Above & Beyond Trance Around The World.

Przypominamy, że nowy album Jaytecha ukaże się w Polsce nakładem labela ProLogic Music już 21 sierpnia.

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4