Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

'Full on Ferry' w klubie SaSaZu

Dodano 2012-08-01, o godzinie 19:08

Ferry Corsten to jeden z najpopularniejszych DJ'ów i producentów na świecie. Muzyczny geniusz raz jeszcze odwiedzi naszych sąsiadów, tym razem prezentując swoją autorską imprezę 'Full On Ferry' w klubie SaSaZu w stolicy Czech.

Od debiutu cyklu imprez 'Full On Ferry' w 2007 roku, holender zapraszał do udziału w swoich imprezach zaprzyjaźnionych artystów, z którymi grał sety back-to-back. Już 8 grudnia podczas 'Full on Ferry' w Pradze, holenderski DJ wraz z Sied van Rielem i Solarstone, zagrają ekskluzywne sety w klubie SaSaZu. Czeską scenę tego wieczoru reprezentować będzie Michal Poliak.

 

Bilety na to wydarzenie można już kupić za pośrednictwem sieci Ticketpro. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 490 CZK, następnie wzrośnie ona do ceny 590 CZK. W dniu imprezy bilety kosztować będą 690 CZK. Bilety VIP uprawniające do korzystania z nielimitowanej konsumpcji na barze i darmowej szatni kosztują 1,990 CZK. www.ticketpro.cz

Wydarzenie na Facebook'u

www.ferrycorsten.com
www.myspace.com/ferrycorsten
www.youtube.com/ferrycorstenofficial
www.facebook.com/FerryCorsten
www.twitter.com/ferrycorsten

www.sasazu.com

www.unitedmusic.cz

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4