Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Rex Mundi w duecie z Susana

Dodano 2012-05-17, o godzinie 18:36

Kilka ostatnich lat to pasmo pełne sukcesów dla holenderskiej wokalistki Susany. W 2009 roku zdołała wraz z Rexem Mundi podbić serca miłośników muzyki trance ich wspólnym kawałkiem 'Nothing At All'. Dziś wspomniana dwójka raz jeszcze połączyła swoje siły, w efekcie czego otrzymujemy kawałek 'All Time Low', który trafił na drugi autorski album wokalistki.

 

 

Debiutancki album Susany pt. 'Closer' sprawił, że popularność wokalistki urosła bardziej niż się tego sama spodziewała. Dzięki temu Susana odegrała jedną z głównych ról podczas trasy Armin Only, jak również w argentyńskiej edycji Ultra Music Festival. Nowy album 'Brave' ujawni tym razem jej przemyślenia i odczucia na temat wielu życiowych doświadczeń, a kawałek 'All Time Low' jest tego najlepszym przykładem.

Rex Mundi, ikona labela Coldharbour to jeden z producentów, których usłyszymy na najnowszym albumie wokalistki. Po wydaniu swojej EP'ki 'Opaque' przyszedł pora na premierę wspólnego nagrania z Susana, które docenione zostało już przez Markusa Schulza oraz fanów jego audycji radiowej Global DJ Broadcast.

Za remiksy 'All Time Low' odpowiedzialni zostali Aerofoil i The Madison. Ten pierwszy nie potrzebuje przedstawienia regularnym fanom Coldharbour za sprawą znanych im już wcześniej dwóch parkietowych killerów 'Caress 2 Impress' i 'Vortex'. Ważny jest jednak debiut w labelu Markusa pochodzącego z Ukrainy producenta kryjącego się pod aliasem The Madison, którego remiks jest dopełnieniem opisywanej EP'ki.

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4