Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Zremiksowany album Johna O'Callaghana

Dodano 2012-03-21, o godzinie 18:39

John O'Callaghan to zdecydowanie najbardziej utytułowany irlandzki DJ i producent. To przede wszystkim DJ numer 1 w Irlandii i jedna z najjaśniejszych postaci na światowej scenie Trance. Świetny producent i remikser, który ma na swoim koncie wiele niezapomnianych, kultowych już kompozycji. W maju ubiegłego roku ukazał się jego trzeci w karierze album pt. 'Unfold', dziś O'Callaghan ma przyjemność zaprezentować zremiksowaną wersję tego krążka.

 

Każdy jeden z 14 kawałków pochodzących z albumu 'Unfold' przyczynił się do niewątpliwego sukcesu irlandzkiego producenta. Po 9 latach na scenie John O'Callaghan pochwalić się może aż 50 własnymi produkcjami oraz niezliczoną ilością remiksów. Trzeci album artysty to najbardziej kreatywny materiał w karierze trzykrotnego laureata nagród dla najlepszego DJ'a oraz dwukrotnego dla najlepszego producenta w Irlandii.

'Mess of a Machine', 'Perfection', 'Stresstest', czy 'Raw Deal' to tylko kilka z 14 utworów, które doczekały się nowych aranżacji, które znajdziemy na albumie 'Unfold – The Remixes'. Nie możemy zapominać również o naszym polskim producencie Indecent Noise, któremu powierzono zremiksowanie utworu 'Psychic Sensor'. Wśród remiksów znajdziemy także nowe wersje wcześniejszych hitów Johna O'Callaghana jak 'Big Sky' czy 'Save This Moment'. Szczegółową trackliste wydawnictwa znajdziecie poniżej.

 

Tracklista:

01.John O'Callaghan - Raw Deal (Exit Remix)
02.John O'Callaghan, Thomas Bronzwaer - Stargazer (Mark Leanings Remix)
03.John O'Callaghan - Stresstest (John Askew Remix)
04.John O'Callaghan - Centurion (Chris Schweizer Remix)
05.John O'Callaghan - Smokescreen (Sneijder Remix)
06.John O'Callaghan - Stresstest (Heatbeat vs Kent & Gian Remix)
07.John O'Callaghan, Betsie Larkin - Save This Moment (Sebastian Brandt Remix)
08.John O'Callaghan - Psychic Sensor (Indecent Noise Remix)
09.John O'Callaghan, Giuseppe Ottaviani - Ride The Wave (Will Atkinson Remix)
10.John O'Callaghan, Audrey Gallagher - Big Sky feat. Audrey Gallagher (Ben Gold Festival Remix)
11.John O'Callaghan - Psychic Sensor (Mark Young & Damo Kay Remix)
12.John O'Callaghan - Raw Deal (Revolution9 Remix)
13.John O'Callaghan, Kathryn Gallagher - Mess Of A Machine (Sean Tyas Remix)
14.John O'Callaghan - Raw Deal (Tom Colontonio Remix)
15.John O'Callaghan - Smokescreen (Ruben de Ronde Remix)
16.John O'Callaghan - Raw Deal (Fady & Mina Remix)
17.John O'Callaghan, Neptune Project - Rhea (Suncatcher Remix)
18.John O'Callaghan, Thomas Bronzwaer - Stargazer (Jonathan Carvajal Remix)
19.John O'Callaghan, Giuseppe Ottaviani - Ride The Wave (Jamie Walker Remix)

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4