Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Andromedha

Mieszkajacy obecnie w Krakowie producent i DJ oscylujacy na pograniczu Trance i House. Pierwszy singiel wydał w styczniu 2012 roku i od tamtej pory dzięki ogromnemu nakładowi pracy i determinacji jego pseudonim zagościł na playlistach i zdobył uznanie artystów wielu artystów.

Czytaj

Hubert Jasiński (ProLogic

Z wielką przyjemnością oddajemy dziś Waszej lekturze wywiad z właścicielem polskiego labela ProLogic Music - Hubertem Jasińskim. Poniższy tekst z pewnością zdradzi Wam kilka ciekawych faktów dotyczących działalności labela, o których mogliście nie wiedzieć.

Czytaj

Manuel Le Saux

Mieszkający w Rzymie i podbijający świat swoim euforycznym trance'm, Manuel Le Saux w krótkim czasie zdobył serca tego gatunku wśród fanów gatunku na całym globie. Przemawiają za nim wysokiej jakości produkcje i remiksy oraz charyzma podczas występów za DJ'skimi deckami.

Czytaj

Ferry Tayle

Francuski DJ i producent Ferry Tayle słynie przede wszystkim ze swoich muzycznych opowieści z gatunku uplifting trance. Dziś na łamach portalu GlobalTrance przeprowadzamy rozmowę z Ferry Tayle z okazji premiery jego drugiego autorskiego albumu „The Wizard”.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4520
  • Ilość artykułów: 42
  • Ilość wywiadów: 120
  • Ilość recenzji: 973

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Orjan Nilsen rozpoczyna rok nową EP'ka

Dodano 2012-01-12, o godzinie 18:39

Orjan Nilsen ostatnimi czasy jest nie do zatrzymania. Spoglądając na utwory, które opuszczają jego studio ciężko się nie zgodzić, że są to same hity. Norweski producent po występie na 'I Love New Year 2011/2012' jeszcze raz na dobre zapisał się w pamięci naszych klubowiczów. Jednak to nie koniec bo rok 2012 Orjan rozpoczyna mocnym uderzeniem i dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions'.

 

W 2011 roku byliśmy świadkami debiutanckiego albumu Orjana Nilsena pt. 'In My Opinion' na którym zgromadził 18 utworów. Krążek na którego fani musieli czekać prawie 7 lat został wydany również w naszym kraju nakładem labela ProLogic Music oraz pieczołowicie zrecenzowany przez naszą redakcję. Jednak album był tylko wstępem do tego co Orjan zaczął wyczyniać w drugiej połowie roku. Mowa tutaj o takich hitach jak 'Viking' czy 'Atchoo!' oraz remiksach dla tak uznanych artystów jak Armin van Buuren, John O'Callaghan czy M.I.K.E., które rozkochały w sobie tysiące sympatyków muzyki trance.

Dziś Orjan Nilsen powraca z kolejnymi dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions', które również mają szansę poruszyć obecnych jak i nowych fanów talentu producenckiego norwega. Kawałek 'Lucky Strike' mogliśmy już usłyszeć przy okazji opisywanej u nas kompilacji Maxa Grahama 'Cycles 3', jednak na wspólną EP obydwa utwory trafią już 23 stycznia!

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj  na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4