Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Krzysztof Kak (Yak Record

Yak Records to niezależny internetowy sklep muzyczny. Sklep, w którym nie sprzedaje się każdej muzyki. Jeden z naszych stałych czytelników oraz stały klient sklepu, postanowił zaprosić do rozmowy Krzysztofa i nakłonić go, aby przybliżył nam nieco całe przedsięwzięcie.

Czytaj

Paul Van Dyk

Paul van Dyk to niekwestionowana legenda elektronicznej muzyki tanecznej. am opowiedział m.in. o tym, dlaczego najnowsza odsłona kompilacji z serii „Politics Of Dancing” przybrała formę autorskiego albumu oraz jak bardzo pod względem muzycznym zmienił się w ostatnich latach Berlin.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4860
  • Ilość artykułów: 46
  • Ilość wywiadów: 126
  • Ilość recenzji: 1014

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Orjan Nilsen rozpoczyna rok nową EP'ka

Dodano 2012-01-12, o godzinie 18:39

Orjan Nilsen ostatnimi czasy jest nie do zatrzymania. Spoglądając na utwory, które opuszczają jego studio ciężko się nie zgodzić, że są to same hity. Norweski producent po występie na 'I Love New Year 2011/2012' jeszcze raz na dobre zapisał się w pamięci naszych klubowiczów. Jednak to nie koniec bo rok 2012 Orjan rozpoczyna mocnym uderzeniem i dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions'.

 

W 2011 roku byliśmy świadkami debiutanckiego albumu Orjana Nilsena pt. 'In My Opinion' na którym zgromadził 18 utworów. Krążek na którego fani musieli czekać prawie 7 lat został wydany również w naszym kraju nakładem labela ProLogic Music oraz pieczołowicie zrecenzowany przez naszą redakcję. Jednak album był tylko wstępem do tego co Orjan zaczął wyczyniać w drugiej połowie roku. Mowa tutaj o takich hitach jak 'Viking' czy 'Atchoo!' oraz remiksach dla tak uznanych artystów jak Armin van Buuren, John O'Callaghan czy M.I.K.E., które rozkochały w sobie tysiące sympatyków muzyki trance.

Dziś Orjan Nilsen powraca z kolejnymi dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions', które również mają szansę poruszyć obecnych jak i nowych fanów talentu producenckiego norwega. Kawałek 'Lucky Strike' mogliśmy już usłyszeć przy okazji opisywanej u nas kompilacji Maxa Grahama 'Cycles 3', jednak na wspólną EP obydwa utwory trafią już 23 stycznia!

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj  na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4