Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5166
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Orjan Nilsen rozpoczyna rok nową EP'ka

Dodano 2012-01-12, o godzinie 18:39

Orjan Nilsen ostatnimi czasy jest nie do zatrzymania. Spoglądając na utwory, które opuszczają jego studio ciężko się nie zgodzić, że są to same hity. Norweski producent po występie na 'I Love New Year 2011/2012' jeszcze raz na dobre zapisał się w pamięci naszych klubowiczów. Jednak to nie koniec bo rok 2012 Orjan rozpoczyna mocnym uderzeniem i dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions'.

 

W 2011 roku byliśmy świadkami debiutanckiego albumu Orjana Nilsena pt. 'In My Opinion' na którym zgromadził 18 utworów. Krążek na którego fani musieli czekać prawie 7 lat został wydany również w naszym kraju nakładem labela ProLogic Music oraz pieczołowicie zrecenzowany przez naszą redakcję. Jednak album był tylko wstępem do tego co Orjan zaczął wyczyniać w drugiej połowie roku. Mowa tutaj o takich hitach jak 'Viking' czy 'Atchoo!' oraz remiksach dla tak uznanych artystów jak Armin van Buuren, John O'Callaghan czy M.I.K.E., które rozkochały w sobie tysiące sympatyków muzyki trance.

Dziś Orjan Nilsen powraca z kolejnymi dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions', które również mają szansę poruszyć obecnych jak i nowych fanów talentu producenckiego norwega. Kawałek 'Lucky Strike' mogliśmy już usłyszeć przy okazji opisywanej u nas kompilacji Maxa Grahama 'Cycles 3', jednak na wspólną EP obydwa utwory trafią już 23 stycznia!

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj  na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4