Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Rudenko

Nie każdy artysta może powiedzieć, że jego debiutancki album stał się najczęściej udostępnianym materiałem i to jeszcze przed jego oficjalnym wydaniem. Rosyjski DJ i producent Rudenko spełnił swoje marzenie, którym był występ na ceremonii otwarcia Igrzysk w Sochi, o którym postanowił nam opowiedzieć w naszym wywiadzie.

Czytaj

RAM

Od czasu debiutu na scenie ze swoim solowym projektem w 2009 roku, produkcje spod aliasu RAM, pozwoliły mu zawładnąć sercami milionów słuchaczy. Dziś Ram Boon jest jednym z najpopularniejszych producentów muzyki Trance i współorganizatorem imprez z cyklu Grotesque.

Czytaj

Lange

Stuart Langelaan (Lange) na scenie muzycznej pojawił się w okolicach 1998 roku i jest uznawany za jednego z największych artystów poprzedniej dekady.

Czytaj

Puoteck

Jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce. Można go usłyszeć każdego popołudnia, od poniedziałku do soboty, w Radiu ESKA, kiedy odlicza 20 najgorętszych kawałków wg. słuchaczy.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4046
  • Ilość artykułów: 37
  • Ilość wywiadów: 115
  • Ilość recenzji: 916

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Orjan Nilsen rozpoczyna rok nową EP'ka

Dodano 2012-01-12, o godzinie 18:39

Orjan Nilsen ostatnimi czasy jest nie do zatrzymania. Spoglądając na utwory, które opuszczają jego studio ciężko się nie zgodzić, że są to same hity. Norweski producent po występie na 'I Love New Year 2011/2012' jeszcze raz na dobre zapisał się w pamięci naszych klubowiczów. Jednak to nie koniec bo rok 2012 Orjan rozpoczyna mocnym uderzeniem i dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions'.

 

W 2011 roku byliśmy świadkami debiutanckiego albumu Orjana Nilsena pt. 'In My Opinion' na którym zgromadził 18 utworów. Krążek na którego fani musieli czekać prawie 7 lat został wydany również w naszym kraju nakładem labela ProLogic Music oraz pieczołowicie zrecenzowany przez naszą redakcję. Jednak album był tylko wstępem do tego co Orjan zaczął wyczyniać w drugiej połowie roku. Mowa tutaj o takich hitach jak 'Viking' czy 'Atchoo!' oraz remiksach dla tak uznanych artystów jak Armin van Buuren, John O'Callaghan czy M.I.K.E., które rozkochały w sobie tysiące sympatyków muzyki trance.

Dziś Orjan Nilsen powraca z kolejnymi dwoma utworami 'Lucky Strike' i 'Legions', które również mają szansę poruszyć obecnych jak i nowych fanów talentu producenckiego norwega. Kawałek 'Lucky Strike' mogliśmy już usłyszeć przy okazji opisywanej u nas kompilacji Maxa Grahama 'Cycles 3', jednak na wspólną EP obydwa utwory trafią już 23 stycznia!

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj  na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.
4