Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Eddie Halliwell odświeża klasyk 'Trisco - Musak'

Dodano 2011-11-09, o godzinie 11:55

Czasami uważamy, że są utwory, których nie powinno się „dotykać“. Jak to wyszło Eddiemu Halliwell przy remiksie kawałka Trisco - Musak? Możecie przekonać się sami.

 

 

 

 

 

Gdy mamy do czynienia z ciekawym pomysłem na remiks, to dlaczego nie? W roku 2001 parkiety podbijał utwór Trisco – „Musak“. Eddie Halliwell postanowił dać mu swój „ED-IT“.

Minęło 10 lat od wydania singla i mamy świeżą, bujającą wersję Musaka. Oryginał znamy chociażby z popularnego filmu o głuchym dj-u – Frankie Wildzie.

W wersji Halliwella słychać więcej tech-house’u, i zdecydowanie większy drive. Podobnie jak wydawca – Toolroom Records – uważamy, że ten numer sprawdzi się świetnie na niejednym parkiecie.

 
4