Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Betsie Larkin - Głos, który poruszył cały klubowy świat

Dodano 2011-11-09, o godzinie 10:20

Śpiewa dla najpopularniejszych artystów sceny klubowej. Jej głos stał się rozpoznawalny i ceniony na całym świecie. Teraz w pełni odsłania swój talent autorskim materiałem "All We Have Is Now", debiutanckim albumem w gwiazdorskiej obsadzie.

 

 

 

 

 

Betsie Elizabeth Larkin to pochodząca z Nowego Jorku amerykańska wokalistka, producentka i autorka tekstów. Jej bardzo oryginalna barwa głosu i przejmujące teksty zostały dostrzeżone przez producentów muzyki elektronicznej, takich jak Ferry Corsten, Lange, Bobina, ATB, Starkillers czy John O’Callaghan. Dzięki współpracy z tymi artystami Betsie stała się postacią bardzo rozpoznawalną na scenie klubowej, a w chwili obecnej jest jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek w tym biznesie.

 

Jej wielka popularność doprowadziła do prac nad autorskim materiałem, czego efektem jest 12 kompozycji składających się na album „All We Have Is Now”. Za część muzyczną płyty odpowiadają największe gwiazdy, które wokalistka zaprosiła do współpracy. Tytułowy singiel to kolaboracja z Super8 & Tab, a na krążku znalazły się jeszcze utwory z Solarstone, Ferrym Corstenem, Johnem O’Callaghanem, Lange, Bobiną, Giuseppe Ottavianim, Siedem Van Rielem czy Bjornem Akessonem.

Dojrzałe, przemyślane teksty, doskonały wokal i rewelacyjna muzyka. Betsie Larkin debiutuje w świetnym stylu.

 

Tracklista Betsie Larkin - All We Have Is Now:

01. The Dream (with John O’Callaghan)
02. Stars (with Ferry Corsten)
03. All We Have Is Now (with Super8 & Tab)
04. Obvious (with Lange)
05. Made Of Love (Made With Love Rework) (with Rafaël Frost)
06. Breathe You In (with Solarstone)
07. The Flicker Inside
08. Toys (with Giuseppe Ottaviani)
09. The Offering (with Sied Van Riel)
10. Let It Shine (with Bjorn Akesson)
11. Belong To Me (with Bobina)
12. The Dream (Ambient Mix) (with John O’Callaghan)

 

Premiera albumu Betsie Larkin - All We Have Is Now w polskich sklepach 28 listopada 2011.

 

The Dream (klip):

 

All We Have Is Now (klip):

 

 

Źródło: Sony Music/ProLogic Music
Dodał: Enters

 

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4