Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Orkidea - nowy album na 20-lecie kariery

Dodano 2011-10-13, o godzinie 19:14

Orkidea to najprawdopodobniej największy, nie afiszujący się producent trance w historii, który po dwóch dekadach na muzycznej scenie powraca z kolejnym albumem pt. '20'. Tapio Hakenen bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko tego artysty był jednym z tych, którzy przetarli ścieżki takim producentom jak Super8 & Tab, Darude, Alex Kunnari czy Joonas Hahmo. Co więcej, podczas audycji radiowej Trance Around The World, Paavo Siljamaki przyznał, że to Orkidea był powodem dla którego on sam zaczął tworzyć muzykę.

Album '20' dostarcza nam muzyki, którą Orkidea określa jako 'retro-futuristic'. Rozpoczynając swoja karierę wraz z narodzeniem gatunku, Tapio doskonale wie jak zmieniała się muzyka trance w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Właśnie dlatego na albumie znajdziemy utwory nawiązujące do historii gatunku w które Orkidea wcielił ducha nowoczesności.

Przypomnijmy, że '20' to trzeci (po 'Taika' i 'Metaverse') w karierze album artysty na którym nie zabrakło chociażby jego najnowszego remiksu takiego klasyka jak 'Killa' duetu Way Out West. Dla wielu osób jego wcześniejszy rework sprzed 6 lat uważany za jeden z największych klasyków gatunku. Jak sprawdzi się w wydaniu '2011' o tym przekonamy się już niebawem.

Premiera albumu przewidziana jest na 11 dzień, 11 miesiąca 11 a raczej 2011 roku. '20' ukaże się nakładem labela Solaris Recordings w wersji digital oraz CD. Jest na co czekać!Tracklista:

01. Orkidea - Beautiful (Orkidea’s Whiteout Remix)
02. Orkidea & JS16 - Hale Bopp
03. Orkidea & Solarstone - Slowmotion II
04. Orkidea - Sun Down
05. Orkidea – Pacifique
06. Art of Trance - Chung Kuo (Orkidea Remix)
07. Lowland & Orkidea – Blackbird
08. Orkidea - Tw3nty
09. Way Out West - Killa (Orkidea 2011 Remix)
10. Orkidea - Hot Trigger
11. Orkidea - Unity (15th Anniversary Mix)

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4