Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Znamy nazwiska kolejnych artystów Independance 2011

Dodano 2011-10-13, o godzinie 17:44

Reaktywacja imprezy, która wpisała się w historię klubowych eventów w Polsce w roku 2004 - zaplanowana została na sobotę, 19-go listopada 2011 w Bydgoszczy. Wydarzenie będzie starannym połączeniem efektów scenicznych, takich jak pokazy multimedialne czy pirotechniczne. Z drugiej strony będzie wybornym połączeniem kilku gatunków muzycznych. Bowiem, do równie wybornego składu na niepodległy muzycznie „balet” dołączają – Funkagenda, Ben Gold oraz @lex, Diabllo, Jay Bae, Skytech i MdK.

 

 

 

Funkagenda na chwile obecną kojarzony jest z takimi wytwórniami jak POSITIVA, DEFECTED, AZULI, MINISTRY OF SOUND, SIZE, BIG LOVE, SUBLIMINAL i przede wszystkim TOOLROOM, do którego przywiązany jest jako członek wielkiej housowej rodziny. Dla wytwórni, Adam to świetny towar eksportowy o czym świadczyć mogą rankingi beatporta, gdzie niejeden raz track podpisany marką Funkagenda zajmował czołowe pozycje utrzymując się niezwykle długo. Praktycznie każda produkcja to parkietowy sztos, nie mówiąc już o niebanalnych remiksach, dzięki którym przeciętne numery zyskują rangę beatportowych „Top One”. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać takich pozycji jak cover Fat Boy Slim – „What The Fuck” lub współprodukcje z Markiem Knightem?. Przygotujmy się zatem na „Fat beats, Fat kicks, Fat loops, Fat bass, Fat set, FUNKAGENDA!”.

 

 

Ben Gold, jest uznawany za bardzo uzdolnionego młodzieńca, którego praca w studio nad własnymi projektami muzycznymi zyskała uznanie w postaci ' 'Tune of The Week' i 'Future Favourite' w najpopularniejszej audycji z muzyką "Trance" - A State of Trance - Armina van Buurena. Jego utwory zostały również wyróżnione w popularnym piśmie traktującym o muzyce elektronicznej - "Mixmag". W swojej karierze DJ-skiej, Ben grał w takich klubach jak: The Gallery, Ministry of Sound, Cork czy Slinky. Rok 2009, Ben rozpoczął również jakże doskonałe projekty: Be:Gold a z nim wydawnictwa w "Musical Madness" Marcella Woodsa oraz Garudzie Garetha Emery. Multi-utalentowany producent i DJ, napewno wprowadzi powiew świeżości, wydobywając ze swoich aranżancji najszersze spectrum muzycznej egzystencji. Progresywnie, melodyjnie, płynąco i fruwająco.

 

INDEPENDANCE

19/11/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

http://www.facebook.com/IndependanceMDT

 

BILETY:

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

 

 

Dodał: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4