Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4836
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1015

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Szósty album BT w wersji zremiksowanej

Dodano 2011-06-08, o godzinie 18:46

W lutym ubiegłego roku BT wydał swój szósty studyjny album 'These Hopeful Machines', który bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków dał mu nominacje do nagród Grammy w kategorii 'Best Dance/Electronic Album'. Krążek ten był dla słuchacza dwu godzinną wyprawą przez aranżacje z udziałem profesjonalnej orkiestry, pulsacyjne bity, piękne wokale oraz elementy gitary akustycznej.

 

Idąc za ciosem, BT postanowił wydać dwu płytową zremiksowaną wersję albumu 'These Re-Imagined Machines' na której znajdziemy zupełnie nowe aranżacje utworów BT, których zremiksowania podjęli się tacy producenci jak Armin van Buuren, Sultan & Ned Shepard czy Chicane. Sześć z 17 utworów nie było nigdy wcześniej wydanych.

Brian Transeau wykazywał zainteresowanie muzyką już w wieku dwóch lat, grając na pianinie. W wieku sześciu lat grał już Bacha i Chopina. Jako nastolatek, słuchał muzyki zespołów New Order, Depeche Mode. Jeden rok uczęszczał do szkoły muzycznej Berklee College Of Music w Bostonie, po czym przeprowadził się do Los Angeles.

Na początku lat 90-tych powrócił do Waszyngtonu. Jego muzyka nie była popularna w USA, i nie miał pojęcia że w Wielkiej Brytanii DJe tacy jak Sasha czy Paul Oakenfold grają jego muzykę w klubach. Sasha opłacił jego bilet do Londynu, aby BT mógł być świadkiem swojego własnego sukcesu.

Dziś BT ma za sobą ma za sobą współpracę z takimi artystami jak Sting, Britney Spears, Sarah McLachlan, Tori Amos, Madonna, Seal czy Peter Gabriel. BT komponuje również muzykę do filmów, którą usłyszeć mogliśmy w takich produkcjach jak 'The Fast and the Furious', 'Go', 'Stealth' czy 'Monster'.

 

Tracklista:

CD01
1. Le Nocturne De Lumiere (Cedric Gervais Remix)
2. Rose of Jericho (Adam K & Soha Remix)
3. Always (Funkagenda Mix)
4. Love Can Kill You (Moonbeam Remix)
5. The Emergency (Marcus Schössow Remix)
6. Every Other Way (Josh Gabriel Remix)
7. Suddenly (Ferry Corsten Remix)
8. Forget Me (Mr Sam Remix)
9. The Unbreakable (Grayarea Mix)

CD02
1. The Emergency (Lost Stories Remix vs. Dragon, Jontron, Manufactured Superstars Remix)
2. Rose of Jericho (Sultan & Ned Shepard Remix)
3. A Million Stars (Digital Stories Remix)
4. The Light In Things (tyDi Remix)
5. Always (Chicane Remix)
6. The Unbreakable (Breakfast Remix)
7. Forget Me (Michael Cassette Mix)
8. Every Other Way (Armin van Buuren Remix)

 

 

 

Przygotował: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4