Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Andromedha

Mieszkajacy obecnie w Krakowie producent i DJ oscylujacy na pograniczu Trance i House. Pierwszy singiel wydał w styczniu 2012 roku i od tamtej pory dzięki ogromnemu nakładowi pracy i determinacji jego pseudonim zagościł na playlistach i zdobył uznanie artystów wielu artystów.

Czytaj

Hubert Jasiński (ProLogic

Z wielką przyjemnością oddajemy dziś Waszej lekturze wywiad z właścicielem polskiego labela ProLogic Music - Hubertem Jasińskim. Poniższy tekst z pewnością zdradzi Wam kilka ciekawych faktów dotyczących działalności labela, o których mogliście nie wiedzieć.

Czytaj

Manuel Le Saux

Mieszkający w Rzymie i podbijający świat swoim euforycznym trance'm, Manuel Le Saux w krótkim czasie zdobył serca tego gatunku wśród fanów gatunku na całym globie. Przemawiają za nim wysokiej jakości produkcje i remiksy oraz charyzma podczas występów za DJ'skimi deckami.

Czytaj

Ferry Tayle

Francuski DJ i producent Ferry Tayle słynie przede wszystkim ze swoich muzycznych opowieści z gatunku uplifting trance. Dziś na łamach portalu GlobalTrance przeprowadzamy rozmowę z Ferry Tayle z okazji premiery jego drugiego autorskiego albumu „The Wizard”.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4520
  • Ilość artykułów: 42
  • Ilość wywiadów: 120
  • Ilość recenzji: 973

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Solarstone ujawnia trackliste Electronic Architecture 2

Dodano 2011-03-22, o godzinie 17:12

W roku 2009 Solarstone wydał dwu płytową kompilacje 'Electronic Architecture'. Wydawnictwo to różniło się od dziesiątek kompilacji, które możemy znaleźć na dzisiejszym rynku muzycznym co zaowocowało nominacją w kategorii Best Compilation Album podczas zeszłorocznego rozdania nagród International Dance Music Awards, walcząc o tytuł z takimi producentami jak Deadmau5, Paul van Dyk, Above & Beyond czy Armin van Buuren.

 

'Electronic Architecture' zyskała sobie przychylność recenzentów na całym świecie oraz publiki za swój nowatorski koncept. Tillate Magazine nazwał kompilacje 'magiczną mieszkanką muzyki, sztuki i designu' a DJ Magazine również nie szczędził słów podziwu.

Dziś po 9 miesiącach wyczerpującego szukania nowych talentów, przesłuchiwania muzyki od najbardziej uzdolnionych producentów z najdalszych zakątków świata jak Chiny, Kenia, Japonia czy Australia, Solarstone zapowiada powrót kompilacji w kwietniu tego roku.

Nie będzie to kontynuacja ani 'część 2', ale nadzwyczajny zupełnie nowy etap opowieści pt. 'Electronic Architecture'. Przygotujcie jeszcze raz swoje umysły na niezapomniane doświadczenie...

 

Tracklista:

CD1
01 - Solarstone - Intro
02 - Matvey Emerson - Prizma (Reconstruction)
03 - Piotro - Mist (Reconstruction)
04 - Nick Stoynoff - Tokyo Nights
05 - Daniel Mahaud - Winter Solstice (Sunn Jelly Remix)
06 - Piotro - Uncontrollable
07 - Abdomen Burst - Solar Eclipse
08 - Hybrid - Numb (Kill City Orchestra Remix Reconstruction)
09 - Solarstone - Big Wheel
10 - Alucard - Sliver
11 - Shingo Nakamura & Kasuza - Dice
12 - Aerium - Icedive (Reconstruction)
13 - Poo Nyk & Oxide - Weekend
14 - Elfsong - Eta Carinae

CD2
01 - Aeron Aether & Embliss- A New Dawn (Reconstruction)
02 - Janeiro & Sovt - Dreams Of The Sea
03 - Mike St Jules - Vespera (Reconstruction)
04 - Jahawi - From Nairobi to London
05 - Solarstone - Touchstone (Orkidea Remix)
06 - Medway - Resurrection (Proff Remix)
07 - Baltic Sound - Searchers Lane
08 - Ozo Effy - White Wind
09 - Peter Liu - City Of Dreams
10 - Majera - Escapade
11 - Tilt - I Dream (Nick Rowland Remix)
12 - Almar - Wasted Time
13 - Active Limbic System - Vanity
14 - DJ Orion & J.Shore - Architect's Dream

 

Zapraszamy również do odwiedzania specjalnie poświęconej temu wydawnictwu strony na której znajdziecie różnego rodzaju konkursy oraz preview utworów, które znajdziemy na kompilacji.

Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla polskich fanów Solarstone'a. Nasz polski label ProLogic Music zapowiedział rozpoczęcie współpracy z labelem Solaris Recordings dzięki czemu kompilacje będzie można dostać również na naszych sklepowych półkach.

 

 

 

Przygotował: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4