Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4836
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1015

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Solarstone ujawnia trackliste Electronic Architecture 2

Dodano 2011-03-22, o godzinie 17:12

W roku 2009 Solarstone wydał dwu płytową kompilacje 'Electronic Architecture'. Wydawnictwo to różniło się od dziesiątek kompilacji, które możemy znaleźć na dzisiejszym rynku muzycznym co zaowocowało nominacją w kategorii Best Compilation Album podczas zeszłorocznego rozdania nagród International Dance Music Awards, walcząc o tytuł z takimi producentami jak Deadmau5, Paul van Dyk, Above & Beyond czy Armin van Buuren.

 

'Electronic Architecture' zyskała sobie przychylność recenzentów na całym świecie oraz publiki za swój nowatorski koncept. Tillate Magazine nazwał kompilacje 'magiczną mieszkanką muzyki, sztuki i designu' a DJ Magazine również nie szczędził słów podziwu.

Dziś po 9 miesiącach wyczerpującego szukania nowych talentów, przesłuchiwania muzyki od najbardziej uzdolnionych producentów z najdalszych zakątków świata jak Chiny, Kenia, Japonia czy Australia, Solarstone zapowiada powrót kompilacji w kwietniu tego roku.

Nie będzie to kontynuacja ani 'część 2', ale nadzwyczajny zupełnie nowy etap opowieści pt. 'Electronic Architecture'. Przygotujcie jeszcze raz swoje umysły na niezapomniane doświadczenie...

 

Tracklista:

CD1
01 - Solarstone - Intro
02 - Matvey Emerson - Prizma (Reconstruction)
03 - Piotro - Mist (Reconstruction)
04 - Nick Stoynoff - Tokyo Nights
05 - Daniel Mahaud - Winter Solstice (Sunn Jelly Remix)
06 - Piotro - Uncontrollable
07 - Abdomen Burst - Solar Eclipse
08 - Hybrid - Numb (Kill City Orchestra Remix Reconstruction)
09 - Solarstone - Big Wheel
10 - Alucard - Sliver
11 - Shingo Nakamura & Kasuza - Dice
12 - Aerium - Icedive (Reconstruction)
13 - Poo Nyk & Oxide - Weekend
14 - Elfsong - Eta Carinae

CD2
01 - Aeron Aether & Embliss- A New Dawn (Reconstruction)
02 - Janeiro & Sovt - Dreams Of The Sea
03 - Mike St Jules - Vespera (Reconstruction)
04 - Jahawi - From Nairobi to London
05 - Solarstone - Touchstone (Orkidea Remix)
06 - Medway - Resurrection (Proff Remix)
07 - Baltic Sound - Searchers Lane
08 - Ozo Effy - White Wind
09 - Peter Liu - City Of Dreams
10 - Majera - Escapade
11 - Tilt - I Dream (Nick Rowland Remix)
12 - Almar - Wasted Time
13 - Active Limbic System - Vanity
14 - DJ Orion & J.Shore - Architect's Dream

 

Zapraszamy również do odwiedzania specjalnie poświęconej temu wydawnictwu strony na której znajdziecie różnego rodzaju konkursy oraz preview utworów, które znajdziemy na kompilacji.

Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla polskich fanów Solarstone'a. Nasz polski label ProLogic Music zapowiedział rozpoczęcie współpracy z labelem Solaris Recordings dzięki czemu kompilacje będzie można dostać również na naszych sklepowych półkach.

 

 

 

Przygotował: Feles

Komentuj na forum

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4