Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Marco V i Dave Schiemann gośćmi na żywo w piątkowej audycji London Sound Show

Dodano 2010-02-26, o godzinie 13:23

W jutrzejszej audycji London Sound Show przed imprezowym weekendem rozkręcą nas goście na żywo czyli Marco V oraz Dave Schiemann.

Weekend zaczyna się już w piątek. Już jutro kolejny epizod audycji London Sound Show w Polskim Radiu Londyn, która nakręci nas na imprezowy weekend najświeższą dawką muzyki klubowej.

 

 

 

W Tym tygodniu naszym pierwszym gościem będzie artysta, który był bardzo blisko związany z audycja London Sound, którą prowadził ekskluzywnie dla Polskiego Radia Londyn. Już w piątek porozmawiamy na żywo z Marco V, jednym z czołowych przedstawicieli muzyki trance, uznawanym za jednego z najbardziej wpływowych producentów naszych czasów.

Drugim gościem będzie Dave Schiemann, który w ostatnich miesiącach zapracował sobie na miano najszybciej wschodzącej polskiej gwiazdy tech-trance-u. Jego produkcje suportowane są przez największych DJ-ów na świecie. Po bardzo pracowitym 2009 roku sprawdzimy co Dave ma w planach w 2010 roku.

 

Marco V

Marco V

Jest ostatnio zapracowanym człowiekiem. W poprzednim 2009 roku wydał swój podwójny album Propaganda w dwóch częściach i przemierzył dość spory kawałek świata prezentując światu swoje sety. Nie próżnuję także jako remikser. Poniżej możecie przesłuchać jego najnowszego remiksu DJ Preach - Spark (Marco V Remix):

 

 

 

Dave Schiemann

DavemSchiemann

Polski producent także nie próżnuje. Jako producent jest bardzo zapracowany. Jego ostatnią produkcją jest remiks wydany w Anjunabeats, który możecie posłuchać poniżej Nitrous Oxide & Adam Nickey - Moon Dust (Dave Schiemann Remix):

 

 

 

Dwie godziny London Sound Exclusive Mix w wykonaniu naszych gości, czyli ekskluzywne sety, których nie usłyszycie nigdzie indziej na świecie!

 

Time Table (czasu polskiego):

21:00 - 23:00 - DJ Swift London Sound Show
23:00 - 24:00 - Marco V London Sound Exclusive Mix
24:00 - 01:00 - Dave Schiemann London Sound Exclusive Mix

 

Audycja London Sound już w ten piątek 26 lutego o 21.00 (czasu polskiego), w radiu PRL24, a posłuchać jej na żywo możecie na stronie www.prl24.net

Prosto z serca klubowej stolicy Londynu - London Sound.

 

Źródło: London Sound Production
Przygotował: Enters

 

Komentuj na forum

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4