Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

ProLogic

Various Artists - Dance For Spring 2017

Dodano 2017-03-03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Various Artists - Dance For Spring 2017

Premiera: 03.03.2017

Label: ProLogic Music

Numer katalogowy: -

Wydanie: Wersja cyfrowa

 

Śnieg zaczyna topnieć, dni są coraz dłuższe, a przyroda budzi się do życia. To znak, że zbliża się wiosna, a więc idealny moment na kolejną odsłonę naszej tanecznej serii „Dance For…”. Do tej pory ukazało się osiem części, bardzo ciepło przyjętych przez słuchaczy nie tylko w Polsce, ale i innych europejskich krajach. Dwadzieścia najpopularniejszych klubowych produkcji, na jednym wydawnictwie. Składanka pt. „Dance For Spring 2017”, to m.in. nowy hit Armina Van Buurena „I Need You”, przebojowy singiel „Heaven” Bryana Adamsa w interpretacji Dash Berlin, W&W i ich „Caribbean Rave”, „Lost In You” z repertuaru legendy house Ericka Morillo czy „Feel Right” z ostatniego autorskiego albumu Wolfganga Gartnera. Oprócz tego, utwory od Galavant, Third Party, Juicy M, Breathe Caroliny, Sultan + Shepard, NERVO, Borgeousa oraz Michaela Woodsa. Idealna do klubu i na imprezę, a także do auta czy na trening. Zestaw „Dance For Spring 2017”, to Twój najlepszy partner do zabawy i uprawiania sportu, który dostarczy nie tylko pozytywnej energii, ale i najlepszych muzycznych wrażeń. Unikalny dodatek, do Twojej ulubionej playlisty.


Tracklista:

01. Armin Van Buuren & Garibay feat. Olaf Blackwood - I Need You
02. Dash Berlin feat. Do - Heaven
03. Wolfgang Gartner feat. JHart - Feel Right
04. Frank Pole feat. Greyson Chance - Anything
05. W&W - Caribbean Rave
06. Breathe Carolina & Husman feat. Carah Faye - Giants
07. Erick Morillo vs. Eddie Thoneick feat. Angel Taylor - Lost In You
08. Morgan Page feat. Lissie - Don't Give Up
09. Bobina & JES - iBelieve
10. Sultan + Shepard - Samba Sixteen
11. Galavant - Hey Mama
12. Armin Van Buuren feat. Angel Taylor - Make It Right (Ilan Bluestone & Maor Levi Remix)
13. Michael Woods feat. Jason Walker - Orchestra
14. Justin Oh - Start Again (Tom Swoon Edit)
15. Borgeous & Loud Luxury - Going Under
16. NERVO & SAVI feat. Lauren Bennett - Forever Or Nothing
17. Third Party - Live Forever
18. LIZOT feat. Emelie Cyréus - On The Top
19. Juicy M feat. Esty Leone - Need U Around
20. Pablo Nouvelle feat. Kylan Road - Ice

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4