Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5136
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1027

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Sun/Day, czyli Audioriver w promieniach słońca

2018-04-26

Wielu z Was Audioriver kojarzy się tylko z częścią nocną - sceną na płockiej plaży, koncertami, zabawą do rana i długą regeneracją organizmu następnego dnia. Nic bardziej mylnego, ponieważ Audioriver to również – do wyboru - dzienne harce lub chillout.

Więcej

Kolejne nazwiska w line-up'ie Beats For Love 2018

2018-04-25

W ostatnich tygodniach karty tegorocznej edycji jednej z największych elektronicznych imprez w środkowej Europie odkrywane były każdego dnia. Nie zabraknie także polskich akcentów! Naszą rodzimą scenę rezprezentować będą DJ Driver oraz Siasia.

Więcej

Długo oczekiwany album ilana Bluestone’a już w sklepach

2018-04-25

W ostatnich latach ilan Bluestone zanotował ogromny progres. Po wielu wspaniałych singlach i genialnych remiksach przyszedł czas na hucznie zapowiadany, pierwszy studyjny longplay Londyńczyka. Materiał pt. „Scars” trafił własnie na półki sklepowe w naszym kraju.

Więcej

Marco V drugim artystą Sensation Poland 2018

2018-04-24

W dniu wczorajszym poznaliśmy pierwsze nazwisko polskiej edycji imprezy Sensation, która odbędzie się 13 października w gliwickiej Arenie. Do sprzedaży trafiły również bilety, które wyprzedają się w ekspresowym tempie. Pora więc na drugiego artystę Sensation Polska 2018.

Więcej

Artyści sceny Rave drugiego dnia Instytut Festival

2018-04-24

22 i 23 czerwca 2018 w Twierdzy Modlin pod Warszawą odbędzie się Instytut Festival. Cały event scalać będzie koncepcja Music & Art. W dniu dzisiejszym poznaliśmy nazwiska artystów, którzy wystąpią na scenie Rave podczas drugiego dnia festiwalu.

Więcej

Sensation Poland 2018 - ceny i rodzaje biletów

2018-04-23

Legendarna marka Sensation powraca po ośmiu latach do Polski! Wydarzenie odbędzie się 13 października w nowoczesnej Arenie w Gliwicach. Na tę chwilę ogłosiliśmy pierwszą gwiazdę, jaką jest Fedde le Grand, a o 20:00 do sprzedaży trafią bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

Więcej

Fedde Le Grand dołącza do Sensation Poland 2018

2018-04-23

Fedde Le Grand to jeden z najbardziej znanych holenderskich DJów związanych z muzyką house. Holender wystąpi już 13 października na evencie Sensation Poland 2018, który odbędzie się w gliwickiej Arenie. Dołącz do nas i zobacz jak Fedde le Grand wchodzi na scenę!

Więcej

DJ Tennis i DJ Koze w ten weekend na Smolnej

2018-04-20

W najbliższą sobotę w Warszawie wystąpi DJ Tennis. Założyciel wytwórni Life and Death zagra w murach klubu Smolna. Wieczór poprzedzający występ DJ-a Tennisa uświetni jedna z najbardziej cenionych postaci w muzyce elektronicznej ostatnich lat, czyli DJ Koze. 

Więcej

Druga edycja cyklu Decibel już jutro w Krakowie

2018-04-20

21 kwietnia ekipa Decibel zaprasza na drugą odsłonę swojego cyklu. Gościem wydarzenia będzie wrocławski DJ, członek kolektywu i wytwórni płytowej Strikt - Janeda, a towarzyszyć mu będą pomysłodawcy cyklu - Babiński i Lord.  Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej

Artyści sceny Underground drugiego dnia Instytut Festival

2018-04-19

22 i 23 czerwca 2018 w Twierdzy Modlin pod Warszawą odbędzie się Instytut Festival. Cały event scalać będzie koncepcja Music & Art. W dniu dzisiejszym poznaliśmy nazwiska artystów, którzy wystąpią na scenie Underground podczas drugiego dnia festiwalu.

Więcej


4