Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4946
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 124
  • Ilość recenzji: 1021

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Spotkaj się z artystą na Trance Xplosion Reborn

2017-09-19

Agencja TME, to nie tylko doskonałe eventy, które przygotowujemy dla  Was z wielką pasją, ale przede wszystkim zgrany zespół ludzi z bagażem doświadczeń zdobytym przy produkcji dużych festiwali muzycznych w Polsce i Europie. Agencja TME to również ogromne serce, którym chcemy dzielić się z innymi przy każdej okazji.

Więcej

TIEFSCHWARZ trzecim headlinerem PURE Festival

2017-09-15

Jesteśmy bardzo dumni mogąc przedstawić Wam kolejnego zagranicznego artystę naszego festiwalu. Ten niesamowity duet z Niemiec przez ostatnie kilkanaście lat szerzył kulturę muzyki techno na całym świecie. Opisanie ich osiągnięć na scenie klubowej jest tak samo trudne jak zamieszczenie pełnej dyskografii w ich bio.

Więcej

Polscy artyści jesiennej edycji Instytutu

2017-09-15

Już za 2 tygodnie kolejna edycja INSTYTUTU - unikalnego wydarzenia na polskiej scenie! Kontynuujemy niemal 20-letnie tradycje i łączymy w jednym miejscu raverów z Polski i zagranicy: z różnych pokoleń, o różnym pochodzeniu i muzycznych korzeniach.

Więcej

Paul van Dyk zapowiada ósmy album w swojej karierze

2017-09-14

Jeden z najbardziej zasłużonych producentów muzyki tanecznej scenie, Paul van Dyk, zdradził niedawno szczegóły swojego ósmego w karierze albumu. Krążek zatytułowany 'From Then On' trafi do sprzedaży 20 października nakładem labela VANDIT.

Więcej

Back & Forth 3.0 już za miesiąc. Wkrótce konkurs!

2017-09-14

14 października toruńska hala Arena stanie się jedynym takim miejscem na ziemi, gdzie radość, śpiew oraz wszechobecna Euforia zawładnie ciałami tysięcy wspaniałych osób podczas imprezy Back & Forth 3.0

Więcej

Taneczne przeboje na jesień 2017 od ProLogic Music

2017-09-13

Sony Music Poland oraz ProLogic Music, prezentują składankę z najlepszymi, tanecznymi utworami na tegoroczną jesień. Jeżeli lubisz klubowe brzmienia i aktywnie spędzasz swój wolny czas, to ten unikalny zestaw przygotowany został właśnie z myślą o Tobie!

Więcej

Matador LIVE już w ten piątek na Smolnej

2017-09-12

15 września po dłuższej przerwie Polskę odwiedzi Matador LIVE. Artysta wraca z najnowszym materiałem muzycznym, a także wizualnym show w ramach światowej trasy jednego z najbardziej uznanych klubów na świecie – EGG London.

Więcej

Jedź na Trance Xplosion Reborn z GTV Party Bus

2017-09-12

Dla niektórych wyprawa do Gdańska/Sopotu to podróż z drugiego końca Polski. Dzięki GTV Party Bus mamy dla Was (a napewno dla części z Was) rozwiązanie jak dotrzeć na Trance Xplosion Reborn.

Więcej

FORMAT:B drugim headlinerem PURE Festival

2017-09-11

To już pewne! 9 grudnia w hali EXPO XXI usłyszycie niesamowity duet prosto z Berlina. Drugą zagraniczną odsłoną PURE Festival są królowie pumpinowej ekstazy: FORMAT:B. Na warszawskim festiwalu pojawi się w sumie 5 zagranicznych artystów oraz 3 polskich.

Więcej

Deepersense zapraszają na kolejną edycję 'In Progress'

2017-09-11

Sezon plenerowy ma się ku końcowi, a my wracamy ze zdwojoną siłą w nasze ulubione, piwniczne przestrzenie. 23 września zapraszamy do Prozak 2.0 na kolejną odsłonę "In Progress".

Więcej


4