Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Phatbull Records na lato 2018

2018-06-15

Pora na najświeższą dawkę informacji prosto z polskiej wytwórni Phatbull, mającej siedzibę w Londynie i specjalizującej się w brzmieniach psy, progressive, tech-trance. Jest o czym wspominać, bo label ostatnio mocno zaznaczył swoją obecność w serwisie Spotify, ale o tym przeczytać możecie poniżej.

Więcej

Beats For Love 2018 - harmonogram występów

2018-06-15

Już od 4 do 7 lipca na niezwykłym, postindustrialnym terenie czeskiej Ostrawy kilkadziesiąt tysięcy festiwalowiczów rozkręci najgrubszą imprezę tego lata! Na festiwalowych scenach Beat For Love 2018 zobaczymy blisko 400 artystów.

Więcej

Deas gościem kolejnej edycji cyklu Decibel

2018-06-14

14 lipca zapraszamy na piątą odsłonę cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci na polskiej scenie techno, uczestnik największych krajowych festiwali oraz autor niezliczonych produkcji – Deas.

Więcej

Gui Boratto, Monoloc i Setaoc Mass w weekend na Smolnej

2018-06-14

Już w najbliższą sobotę do Polski przyleci bardzo znany producent muzyki elektronicznej – Gui Boratto, który jest znany m.in. ze świetnych remiksów dla Massive Attack i Mobyego. Zanim jednak na Smolnej wystąpi Gui Boratto, noc wcześniej odbędzie się wydarzenie w klimatach mocniejszych brzmień elektroniki.

Więcej

Revive ogłasza rezydenta jesiennej edycji festiwalu

2018-06-13

Reeko, Takaaki Itoh, Codex Empire live, Judas live, Elad Magdasi, Michał Jabłoński oraz Aksamit, to pierwsze nazwiska w line-up’ie jesiennej edycji Revive Festival. Do składu dołącza następny mocny punkt programu, którego od tej pory oficjalnie można nazwać rezydentem festiwalu - Parallx.

Więcej

John Digweed świętuje 20-lecie labela Bedrock Records

2018-06-12

To już 20 lat od kiedy label Bedrock raczy nas wysokiej jakości muzyką. Z tej okazji jej szef, John Digweed, przygotował dla fanów wytwórni 4-płytową kompilacje zawierającą numery od ulubionych producentów brytyjskiego DJ’a i producenta.

Więcej

Film dokumentalny duetu Cosmic Gate już w sieci

2018-06-11

Rok 2017 to okres, w którym duet Cosmic Gate wydał w dwóch częściach swój ostatni album zatytułowany ‘Materia’. Teraz przyszedł czas na premierę filmu dokumentalnego, który pokazuje jak wspomniany materiał powstawał oraz wszystkiego, co z nim oraz jego twórcami związane.

Więcej

Weekend pod znakiem live actów w klubie Smolna

2018-06-08

W najbliższy weekend w warszawskim klubie Smolna odbędą się dwa wydarzenia, podczas których w głównej roli wystąpią artyści prezentujący swój materiał w formie live-actów. Będą to m.in. Agents Of Time, Błażej Malinowski i Kuba Sojka.

Więcej

Beats For Love 2018 - Sigma, Sinister Souls i bilety jednodniowe

2018-06-07

Beats For Love zbliża się wielkimi krokami! Już od 4 lipca w czeskiej Ostrawie przez cztery dni będziemy świętować kolejną edycję jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w środkowej Europie.

Więcej

Nasza relacja z A State Of Trance 850 w Gliwicach

2018-06-07

W dniu wczorajszym minął tydzień od nocy, którą z pewnością wielu z Was zapamięta do końca życia. Mowa o imprezie celebrującej 850 odcinek audycji radiowej Armina van Buurena. 30 maja 2018 roku A State Of Trance zawitało ponownie do Polski, a my mamy dla Was relację z tego wydarzenia.

Więcej


4