Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5227
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Rust w wywiadzie przed kolejną edycją cyklu Decibel

2018-08-16

25 sierpnia w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie, odbędzie się kolejna edycja cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, współzałożyciel kolektywu Warsaw Mechanism – Rust! Organizatorzy imprezy przeprowadzili z nim krótki wywiad, którego zapis znajdziecie poniżej.

Więcej

Markus Schulz w kolaboracji z wokalistą Capital Cities

2018-08-15

Historia twórczości Markusa Schulza mówi nam, żeby nigdy nie spodziewać się od niego rzeczy oczywistych. Udowodnił to nagrywając numery z artystami związanymi z takimi gatunkami muzycznymi jak hip-hop i indie-folk. Jego kolejny singiel również należy do grupy tych mniej oczywistych wydawnictw.

Więcej

Koncept album od projektu Driftmoon już w sklepach

2018-08-14

Pierwszym artystą, który zapoczątkował modę na klubowe koncept albumy był Ferry Corsten. Wydany w 2017 roku materiał pt. „Blueprint” okazał się świetnym pomysłem na połączenie muzyki elektronicznej, z ciekawą historią opowiadaną przez lektorów. Teraz w ślady słynnego Holendra poszedł Driftmoon.

Więcej

Electronic Family Poland 2018 - informacje organizacyjne

2018-08-12

Electronic Family Poland po raz pierwszy w Polsce odbędzie się 14 sierpnia 2018 roku! Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Electronic Family Poland!

Więcej

Tranceformers - nowa impreza przy granicy z Czechami

2018-08-10

Zanotujcie datę 21 września w waszych kalendarzach. To właśnie wtedy odbędzie się impreza Tranceformers. Nowy cykl imprez to najlepsi DJ’e, najwyższej jakości nagłośnienie, industrialne miejsce, a także zapierające dech w piersiach show laserowe. To wszystko czekać na Was będzie w klubie BrickHouse DOV.

Więcej

Najlepsze relaksujące utwory na tegoroczne lato

2018-08-09

Czasem codzienne zadania i obowiązki powodują, że mamy ochotę się wyciszyć. Śpiew ptaków, szum morza, rozgrzany gorącym słońcem piasek i pełen relaks na łonie natury. Dokładnie taki klimat tworzą utwory na nowej serii cyfrowych albumów „Chillout Sessions”.

Więcej

8 edycja festiwalu DJland już w sobotę

2018-08-08

Zagadka: co to takiego? Lata nad miastem, niesie dobrą zabawę i pomaga potrzebującym... To Superman? Kapitan Ameryka? Atomówki? Nie, to DJland! 11 sierpnia odbędzie się już jego ósma edycja! DJland to wielkie święto łączące alternatywną muzykę elektroniczną oraz działalność charytatywną.

Więcej

Poznaliśmy kolejne nazwiska festiwalu Undercity

2018-08-07

Organizatorzy nowego multimedialnego festiwalu Undercity odkrywają kolejne karty w muzycznym programie imprezy. Do line-up'u imprezy dołączają Joris Voorn i Recondite, a w szerokim lineupie wydarzenia znaleźli się również Kollektiv Turmstrasse, Nastia i Xhin.

Więcej

Nowości wydawnicze ProLogic Music w sierpniu

2018-08-06

Polski label ProLogic Music przedstawia wydawnictwa, które ukażą się w sierpniu tego roku. Sprawdźcie co w tym miesiącu będziecie mogli ujrzeć na sklepowych półkach. Jak zawsze możecie liczyć na nasze recenzje oraz konkursy z płytami do wygrania.

Więcej

Smolna ogłasza nowy sezon!

2018-08-03

Jeden z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Polski oraz miejsce polecane m.in. przez międzynarodową redakcję Mixmaga, czyli warszawski klub Smolna, właśnie ogłosił listę artystów, którzy będą bohaterami jesienno-zimowego sezonu wydarzeń. 

Więcej


4