Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Eats Everything już dzisiaj w stolicy

2018-10-19

Charakterystyczny producent, świetny DJ i postać znana fanom tanecznej elektroniki na całym świecie, czyli Eats Everything, wystąpi w klubie Smolna. Artysta przyjedzie do Warszawy już 19 października. Obok Brytyjczyka na dwóch scenach wystąpią Sincz, Vacos, Maciej Głębocki oraz MKO b2b MaL.

Więcej

Developer gościem imprezy Solid Techno Kick

2018-10-16

19 października zapraszamy do magazynowych przestrzeni przy Dekerta 47 na imprezę, której nie można przegapić. Jej gościem będzie jeden z nielicznych aktywnych producentów wywodzących się z wczesnych lat 90-tych ze sceny techno w Los Angeles.

Więcej

Revive Festival zamyka line-up. Konkurs!

2018-10-15

Scena Invent należęc będzie w październiku do labelu Subraum Records, czyli współorganizatora Revive Festival. Wystąpią na niej przedstawiciele wytwórni: rraph, BYLLY, Tom Palash, Solid, Kriss Pugliese, a headlinerem sceny będzie Héctor Oaks.

Więcej

Ikona muzyki elektronicznej wraca do Polski

2018-10-12

Jedna z najwybitniejszych postaci na scenie muzyki elektronicznej, czyli John Digweed już w najbliższą sobotę ponownie wystąpi w naszym kraju. Brytyjczyk zagra w warszawskim klubie Smolna, a z kolei w piątek na tej samej scenie swój specjalny live performance zaprezentuje inna ceniona artystka – Giorgia Angiuli.

Więcej

Premiera nowego albumu Markusa Schulza już jutro

2018-10-11

Już jutro światło dzienne ujrzy siódmy album urodzonego w Niemczech, a mieszkającego w USA, DJ’a, producenta i autora tekstów – Markusa Schulza. ‘We Are The Light’, bo taką nazwę nosi wspomniany krążek, zawiera aż 16 nowych numerów artysty.

Więcej

HiTrash w wywiadzie przed kolejną edycją cyklu Decibel

2018-10-10

Już w najbliższy piątek w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie, odbędzie się kolejna edycja cyklu Decibel.  Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, twórca cyklu TECHNO TECHYES oraz współtwórca festiwalu DJland – HiTrash. Organizatorzy imprezy przeprowadzili z nim krótki wywiad, którego zapis znajdziecie poniżej.

Więcej

Nasza relacja z Tranceformers - Ultimate Edition

2018-10-10

Początek jesieni zbiega się z początkiem sezonu klubowego, który u naszych południowych sąsiadów, a dokładnie w Ostrawie, rozpoczął się od imprezy ‘’Tranceformers - Ultimate Edition’’. 

Więcej

Sensation Poland 2018 - informacje organizacyjne!

2018-10-09

Sensation Poland 2018 odbędzie się już 13 października w mieście Gliwice! Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Sensation.

Więcej

Technika na Mayday Poland 2018

2018-10-08

Do tegorocznej edycji imprezy Mayday w naszym kraju pozostał już tylko nieco ponad miesiąc. Organizatorzy imprezy dzielą się informacjami na temat techniki, którą wykorzystają podczas tworzenia tego spektakularnego wydarzenia.

Więcej

Podobno Revive się kończy…

2018-10-05

Kolektyw Revive zaprasza na trzeci dzień festiwalu, który odbędzie się w industrialnej części warszawskiej Pragi. Na imprezie zagrają Shlømo w secie b2b z AWB. Lokalizacja ujawniona zostanie kilka dni przed imprezą. Ilość miejsc mocno ograniczona.  

Więcej


4