Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4893
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 124
  • Ilość recenzji: 1021

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Instytut ogłasza datę i artystów jesiennej edycji

2017-07-26

W ostatnich dniach poznaliśmy datę jesiennej edycji Instytutu, który powróci do Warszawy już 30 września. Poznaliśmy również nazwiska dwójki headlinerów, a do sprzedaży trafiła pierwsza limitowana pula biletów.

Więcej

Klimatyczne dźwięki prosto z Beso Beach

2017-07-25

Beso Beach to jedno z najpopularniejszych miejsc na Balearach. Każdego roku zaglądają tu tysiące gości, aby spróbować fenomenalnego jedzenia i posłuchać nastrojowej muzyki. Dzięki oficjalnej serii kompilacji, możecie poczuć ten klimat we własnych domach.

Więcej

Godzinowy program Audioriver 2017

2017-07-25

Jeden z największych polskich festiwali muzycznych właśnie podał godzinowy program koncertów i wydarzeń towarzyszących, które czekają nas już w ten weekend w Płocku. Blisko stu artystów wystąpi przez trzy dni na ośmiu scenach, więc jest co planować!

Więcej

Premiera siódmego albumu Cosmic Gate we wrześniu

2017-07-24

Tak jak w każdej dobrej historii, jeden rozdział się kończy, a drugi się zaczyna. Podobnie ma się sprawa z siódmym albumem duetu Cosmic Gate, którego dwupłytowe, fizyczne wydanie trafi do sprzedaży już 1 września. 

Więcej

Hercules & Love Affair live na Smolnej

2017-07-21

Agencja Follow The Step wraz ze Smolną ogłasza pierwsze nazwisko z jesiennego programu klubu. Będzie to specjalny i jedyny występ Hercules & Love Affair, promujący album "Omnion". Już 25 listopada w warszawskim klubie Smolna!

Więcej

AIR Festival już w przyszłym tygodniu

2017-07-19

28-29 lipca klubowe brzmienia zamienią teren Festivalparku w czeskim Hradec Králové w wielką imprezę taneczną spod znaku EDM! Dwa dni najlepszych DJ-setów oraz grubych imprez do białego rana – to właśnie czeka nas na międzynarodowym festiwalu muzyki elektronicznej AIR.

Więcej

Kolejna wyprawa na magiczną wyspę z Rogerem Shah

2017-07-18

Lato to czas słońca, podróży i wakacyjnych uniesień. To również szczególny okres dla Rogera Shaha, jednego z najwybitniejszych twórców muzyki elektronicznej. Jego magiczna wyspa, już po raz kolejny przyciąga miksem klimatycznych dźwięków, rodem z Balearów.

Więcej

Premiera nowej kompilacji Henry Saiza już jutro

2017-07-13

Hiszpański geniusz muzyczny w postaci Henry Saiza, wydał sześć lat temu jedną z najlepszych odsłon serii Balance, oznaczoną numerem 19. Już jutro do sprzedaży trafi kolejna kompilacja nagrana dla australijskiego labela, tym razem prezentująca ekskluzywne nagrania pochodzące z katalogu jego własnego labela Natura Sonoris.

Więcej

Sied van Riel zapowiada czwartą odsłonę swojej kompilacji

2017-07-11

Trochę czasu upłynęło od dnia, w którym ukazała się ostatnia odsłona kompilacji z serii ’Rielism’. Po ponad dwóch latach ciszy, holenderski DJ i producent Sied van Riel, postanowił powrócić i już dziś prezentuje swoje najnowsze dzieło zebrane po raz pierwszy aż na trzech płytach.

Więcej

Summer Revolution powraca do amfiteatru w Lubaszu

2017-07-08

5 SIERPNIA 2017 to data, która z pewnością przejdzie do historii. Po raz DRUGI amfiteatrem w Lubaszu zatrzęsie Letnia Rewolucja. Inspirowany największymi festiwalami muzycznymi w Polsce, planowana na bazie najpopularniejszych trendów. 

Więcej


4