Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4997
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1025

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Stephan Bodzin już w piątek na Smolnej

2017-11-22

Po świetnie przyjętym występie na festiwalu Audioriver, do Polski ponownie przyjedzie jeden z najlepszych live-performerów w muzyce elektronicznej – Stephan Bodzin. Artysta wystąpi w klubie Smolna w piątek, 24 listopada.

Więcej

Kolejna, magiczna wyprawa z Rogerem Shahem

2017-11-20

Każde kolejne wydawnictwo opatrzone logo Magic Island Records, to gwarancja najlepszych klimatycznych dźwięków prosto z Balearów. Po popularnej serii kompilacji „Magic Island, Music For Balearic People”, Roger Shah prezentuje pierwszy pełnowymiarowy materiał High Noon At Salinas.

Więcej

Time-table Trance Xplosion Reborn

2017-11-16

Do Trance Xplosion Reborn pozostały już tylko nieco ponad trzy tygodnie, ale już teraz organizatorzy imprezy, agencja TME, ma dla Was szczegółowy time-table imprezy, która potrwa aż 14 godzin! Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia w hali Ergo Arena.

Więcej

4 tygodnie do PURE Festival. Zobaczcie co Was czeka!

2017-11-15

Już 9.12.2017 odbędzie się pierwsza edycja PURE Festival, który na stałe wejdzie do kalendarza dużych polskich eventów muzycznych. Przed Wami noc pełna czystego brzmienia, świeżej energii i nowoczesnej muzyki, która opęta Wasze wszystkie zmysły i przeniesie w świat bez granic i barier.

Więcej

Kontynuacja popularnej serii 'Pure Trance' już w sklepach

2017-11-14

Pure Trance Recordings jest stosunkowo młodym labelem na scenie klubowej. Jednak w ostatnim czasie jego popularność zaczęła rosnąć w tempie za sprawą wyprzedanych imprez, pierwszych miejsc bestsellerów serwisu Beatport oraz serii kultowych już kompilacji.

Więcej

Ryan Farish z kolejnym świetnym albumem

2017-11-13

Ryan Farish to amerykański artysta, kompozytor, autor tekstów i producent. Znany jest z wydawania muzyki w takich klimatach jak downtempo, chillout i uplifting. Mając dziś na koncie 16 albumów, swój najnowszy krążek oddał w ręce labela Black Hole Recordings.

Więcej

Mindwave gwiazdą 8 urodzin Deepersense

2017-11-10

6 stycznia zapraszamy na urodzinową odsłonę Deeperrr. Jej headlinerem będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów progressive psytrance, reprezentant Iono-Music – Mindwave.

Więcej

Listopadowe noce w klubie Smolna

2017-11-09

Klub Smolna ogłosił już szczegółowy terminarz wydarzeń, które odbędą się podczas 4 listopadowych weekendów. W programie znalazły się występy m.in takich artystów, jak Pantha Du Prince, Damian Lazarus, Stephan Bodzin czy Hercules & Love Affair.

Więcej

Ruszyła sprzedaż karnetów na 13. edycję Audioriver Festival

2017-11-09

13. edycja festiwalu Audioriver odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 w Płocku. Ruszyła sprzedaż pierwszej, ograniczonej puli karnetów w niezmienionej od dwóch lat cenie. Szczegóły znaleźć możecie w poniższym newsie.

Więcej

Nowości wydawnicze ProLogic Music w listopadzie

2017-11-08

Polski label ProLogic Music przedstawia wydawnictwa, które ukażą się w listopadzie tego roku. Sprawdźcie co w tym miesiącu będziecie mogli ujrzeć na sklepowych półkach. Jak zawsze możecie liczyć na nasze recenzje oraz konkursy płytami do wygrania.

Więcej


4