Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4859
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1017

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Irregular Synth gościem imprezy Solid Techno Kick

2017-05-26

Solid Techno Kick to eksperymentalny projekt i kolektyw DJ'ski z Krakowa. Zrzesza ludzi, dla których techno to nie tylko muzyka, ale głównie styl życia, wspaniałe postacie, niepowtarzalna atmosfera spotkań, radość, kreatywność i pasja. Kolejnym gościem ich imprezy będzie Irregular Synth.

Więcej

Gwiazdy światowej sceny elektronicznej we wrocławskim CeTA

2017-05-26

Już 3 czerwca we wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych będzie można doświadczyć totalnego zanurzenia w eksperymentalnych elektronicznych dźwiękach i niesamowitej wizualnej oprawie.

Więcej

Eric Prydz otwiera nowy label i wraca do starego aliasu

2017-05-25

Na kilka dni przed premierą swojego wielkiego show EPIC 5.0, którego premiera będzie miała w najbliższy weekend w Londynie, Eric Prydz zapowiada otwarcie swojego nowego labelu o nazwie Pryda Presents oraz wraca do mało znanego aliasu Tonja Holma.

Więcej

Poznaliśmy oficjalny line-up Ultra Europe 2017

2017-05-25

Jeden z największych festiwali w Europie już latem powróci na Stadion Poljud w Chorwacji. Mowa o Ultra Europe, którego piąta edycja odbędzie się w dniach 13-19 lipca. Kilka dni temu poznaliśmy oficjalny skład artystów, którzy pojawią się podczas tego muzycznego święta.

Więcej

Weekend na Smolnej: Jonas Kopp, HGR i Blond:ish

2017-05-24

26 maja Smolną odwiedzi dwóch reprezentantów berlińskiego klubu Tresor, czyli Jonas Kopp oraz HGR. Występ pierwszego z nich odbędzie się w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Photon Belt”. Dzień później Patio na Smolnej przejmie duet Blond:ish.

Więcej

Muzyczne momenty z życia Andrew Rayela

2017-05-23

Odkryty i wypromowany przez samego Armina Van Buurena. Andrew Rayel, to jeden z najważniejszych przedstawicieli, młodego pokolenia DJ'ów i producentów muzyki elektronicznej. Oto jego długo oczekiwany, nowy studyjny album "Moments".

Więcej

Paul Kalkbrenner już w czerwcu dwukrotnie w Polsce

2017-05-22

Po sukcesie sprzedażowym imprezy z udziałem Paula Kalkbrennera, która odbędzie się 17 czerwca w warszawskim Instytucie Energetyki, organizator imprezy postanowił zorganizować jeszcze jedno wydarzenie. Będzie ono miało miejsce dzień wcześniej.

Więcej

Kolejna edycja imprezy Trance Your Life już 3 czerwca

2017-05-19

5 edycja imprezy Trance Your Life zabierze Was w dwa wymiary muzyki Trance. Odpowiednio będą to sceny: DARKLAND oraz WONDERLAND. Impreza odbędzie się 3 czerwca w klubie Metronom.

Więcej

Poznaliśmy kolejnych artystów Electrocity i ofertę Royal VIP

2017-05-18

Organizatorzy festiwalu Electrocity, którego ostatnia edycja odbędzie się 14 sierpnia na terenie Klasztoru Cysterstów w Lubiążu ogłosili kolejne nazwiska, które zasiliły line-up jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce. 

Więcej

Największe ogłoszenie Audioriver 2017

2017-05-18

Kilkadziesiąt godzin przed czwartkową podwyżką cen karnetów, organizatorzy festiwalu Audioriver podali kolejnych kilkanaście gwiazd, które jednocześnie zamykają zagraniczny program głównej części wydarzenia, czyli tej odbywającej się na plaży nad Wisłą.

Więcej


4