Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5294
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Enrico Sangiuliano już jutro na Smolnej

2018-11-15

Już jutro w przestrzeniach warszawskiego klubu Smolna odbędzie się kolejna odsłona cyklu Immersed by Desperados. Tym razem headlinerem wydarzenia będzie Enrico Sangiuliano. Tej nocy towarzyszyć mu równiez będa Deas, Leon oraz duet Gibon & Warren.

Więcej

Jubileuszowy album Future Sound Of Egypt

2018-11-15

Niemal dekadę temu, dwóch DJ’ów i producentów z Afryki, powołało do życia label oraz radiowe show pod nazwą Future Sound Of Egypt. Obecnie audycja Aly & Fila cieszy się wielkim uznaniem na całym świecie, a jej 550 odcinek świętowany jest specjalnym, dwupłytowym albumem.

Więcej

Factor B gwiazdą We Love Trance Club Edition 030

2018-11-14

To już 7,5 roku od kiedy wystartowaliśmy z pierwszym wydaniem We Love Trance Club Edition. Na zakończenie roku mamy dla Was prawdziwą jubileuszową petardę – po raz kolejny zaprosiliśmy artystę, dla którego będzie to pierwszy występ w Polsce. 

Więcej

Airwave prezentuje siódmą odsłonę serii In The Mix

2018-11-13

Airwave, to osoba odpowiedzialna za rozwój kompilacji z serii ‘In The Mix – Progressive Sessions’, która zapoczątkowana została latem 2015 roku. Zachowując cykl wydawniczy dwóch odsłon w ciągu roku, przyszedł czas na siódmą odsłonę serii, która ponownie wylądowała rękach Belga.

Więcej

Legendy muzyki Trance powrócą do Pragi

2018-11-09

Cykl Golden Age powraca. Organizatorzy tej serii wydarzeń przygotowali dla fanów muzyki Trance imprezę, której z pewnością nie ominie żaden fan klasycznych brzmień. W jej składzie nie zabrakło nazwisk, które zostawiły ogromny ślad w historii muzyki tanecznej.

Więcej

2 dni do Mayday Poland 2018. Informacje organizacyjne!

2018-11-08

Tegoroczna edycja Mayday Poland odbędzie się już po raz dziewiętnasty, tym razem pod hasłem „we stay different”. Mamy dla Was najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące tego wydarzenia, z którymi powinien zapoznać się każdy uczestnik imprezy.

Więcej

Nasza relacja z Transmission 2018 w Pradze

2018-11-07

W ostatni weekend października, u naszych czeskich sąsiadów, odbyła się kolejna edycja imprezy Transmission. Pośród tysięcy klubowiczów zebranych w O2 Arena nie zabrakło również naszego wysłannika, którego relacje ze wspomnianej imprezy, znajdziecie w poniższym tekście.

Więcej

Richard Durand powraca do klasycznych brzmień

2018-11-07

Richard Durand przez lata zbudował sobie ogromną rzeszę fanów, za sprawą doskonałych singli oraz genialnych remiksów. Na półkach sklepowych, właśnie pojawił się jego długo oczekiwany, czwarty autorski album „The Air We Breathe”.

 

Więcej

Nadchodzi Dreamstate Europe 2019!

2018-11-06

Jedna z największych i najbardziej prestiżowych trance'owych marek na świecie zagości w Polsce! Mowa o potężnym festiwalu Dreamstate! Wydarzenie to odbędzie się dnia 27 kwietnia 2019 roku, w pięknej i ultranowoczesnej Arenie Gliwice. 

Więcej

Undercity Festival 2018 już jutro. Time-table imprezy!

2018-11-02

Już jutro w warszawskiej hali Torwar odbędzie się pierwsza edycja Undercity Festival – nowego muzycznego festiwalu, który połączy muzykę elektroniczną z nowoczesną techniką multimedialną. Za nowym projektem Undercity Festival stoją twórcy stołecznego klubu Smolna, a także agencja Follow The Step.

Więcej


4