Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5097
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1026

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Audioriver Lab już 7 kwietnia w Warszawie

2018-03-16

Pierwsza edycja Audioriver Lab odbędzie się 7 kwietnia na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Corocznakonferencja muzyczna wraca w zupełnie nowej odsłonie - z warsztatami, grą towarzyską oraz spotkaniami z twórcami i producentami z różnych dziedzin kultury.

Więcej

Revive Festival już w sobotę. Time-table imprezy!

2018-03-15

Revive i Subraum Records zapraszają na głośną inaugurację kolejnego sezonu festiwalowego! Przed Wami niesamowite wydarzenie audio-wizualne, na którym zaprezentują się topowi artyści zarówno międzynarodowej, jak i rodzimej sceny muzyki elektronicznej. 

Więcej

Rodriguez Jr. ponownie zagra w stolicy

2018-03-15

Wielki pasjonat elektronicznych maszyn, świetny producent i równie doskonały live-performer – Rodriguez Jr. ponownie przyjedzie do Warszawy. Artysta do stolicy powróci po kilkuletniej przerwie i można mieć pewność, że na scenie ponownie zaprezentuje sto procent swoich możliwości.

Więcej

John 00 Fleming powraca z czwartą odsłoną 'JOOF Editions'

2018-03-14

John 00 Fleming to z pewnością jeden z najbardziej szanowanych producentów muzyki elektronicznej na scenie. Nie inaczej jest z jego serią kompilacji ‘JOOF Editions’, której czwarta część trafiła właśnie do sprzedaży. 

Więcej

Ekipa Suck My Bass prezentuje swój nowy projekt

2018-03-13

23 marca zapraszamy do klimatycznych wnętrz klubu Black Moon – to tam zainaugurujemy nasz nowy cykl imprez ale i zupełnie nową idee i jakość – wszystko pod nazwą Vøodøo. Kult muzyki i cielesne doświadczenia będą nam przyświecać przy każdym spotkaniu z Wami. 

Więcej

Nasza relacja z Essential Vibes pres. Allen Watts

2018-03-12

Essential Vibes zdążył nas już przyzwyczaić, że w dość regularnych odstępach czasowych ściąga do Polski znane nazwiska w środowisku EDM. 3 marca AD 2018 byliśmy świadkami w zasadzie pierwszej (nie licząc before Tranceformation party) tegorocznej imprezy z zagranicznym headlinerem, na którego mianowany został tym razem Allen Watts.

Więcej

Masterclass - A.R.D.I. by EQulibrium Sounds

2018-03-11

Masterclass by EQulibrium Sounds to intensywne stacjonarne warsztaty produkcji muzyki elektronicznej prowadzonych przez najbardziej znanych i cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Naszym wspólnym celem jest popchnięcie Was do przodu.

Więcej

Revive Festival b4 i after

2018-03-10

Oficjalny before Revive Festival odbędzie się dzisiaj w klubie Smolna. Ta noc to również 5 lecie labela Involve Records. Tym razem do Warszawy przyjadą reprezentaci cenionej wytwórni, czyli Regal, Boston 168 live i Exilles. After odbędzie się natomiast w innym warszawskim klubie - Luzztro.

Więcej

Nowa kompilacja od Johna O'Callaghana i Cold Blue

2018-03-08

Kiedy album nie jest pełnoprawnym albumem? Kiedy na przykład label Subculture łączy elementy albumu i miks kompilacji, co zrobił w przypadku swojego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego po prostu ‘Subculture’ i zmiksowanego przez dwóch artystów w składzie John O’Callaghan i Cold Blue.

Więcej

Święto muzyki techno na Smolnej

2018-03-07

10 marca w klubie Smolna odbędzie się kolejne wydarzenie w klimatach mocniejszych odmian muzyki elektronicznej. Tym razem do Warszawy przyjadą reprezentaci cenionej wytwórni Involve Records, czyli Regal, Boston 168 live i Exilles.

Więcej


4