Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5166
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Weekend pod znakiem techno na Smolnej

2018-05-25

Ostatni majowy weekend w klubie Smolna to dwie imprezy w klimatach mocniejszych muzyki elektronicznej. Ich bohaterami będą Luigi Madonna, Roberto Capuano i Lag. W sobotę swoje urodziny świętować będzie również rezydentka klubu - Anja Kraft.

Więcej

Electronic Family Poland - sprzedaż biletów od 20:00!

2018-05-25

Electronic Family Poland to jedno z największych transowych wydarzeń tego lata w Polsce! Festiwal, za który odpowiedzialna jest agencja TME Events wraz z ALDA Events, pierwszą polską edycję zaplanowała na 14 sierpnia.

Więcej

Trzy nowe sceny na plaży podczas Audioriver 2018

2018-05-24

Sześćdziesiąt sześć – tyle dni zostało do rozpoczęcia Audioriver. W ostatni weekend lipca w Płocku blisko trzydzieści tysięcy osób świętuje trzy dni muzycznej beztroski i zabawy. Pozostając w temacie liczb związanych z tegoroczną, czyli trzynastą już edycją festiwalu Organizatorzy przygotowali dla jego fanów pewne niespodzianki.

Więcej

Capo gościem kolejnej edycji cyklu Decibel

2018-05-23

8 czerwca ekipa Decibel zaprasza na czwartą odsłone swojego cyklu. Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, kolekcjoner winyli i członek kolektywu Mødule - Capo! Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej

Gareth Emery, Eric Senn i Tiddey zamykają line-up Electronic Family Poland

2018-05-23

Ogłaszamy pełen line-up Electronic Family 2018 nafaszerowany gwiazdami muzyki trance! 14 sierpnia na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze wystąpią ATB, Bryan Kearney, Gareth Emery, Orjan Nilsen, Purle Haze (Sander van Doorn presents), Eric Senn, Ucast oraz Tiddey.

Więcej

Roger Shah przełamuje granice nowym albumem

2018-05-22

Jak sam twierdzi, to największa inwestycja w całej jego dotychczasowej karierze. Najbardziej pracochłonne i najtrudniejsze wyzwanie, z jakim musiał się zmierzyć. Nowy studyjny materiał Rogera Shaha, to pierwszy longplay wydany pod imieniem i nazwiskiem od 2011 roku.

Więcej

Znamy kolejne gwiazdy Electronic Family Poland

2018-05-21

Kilka dni temu ogłosiliśmy oficjalnie event Electronic Family, plenerowy trance festiwal rodem z Holandii. Pierwszą gwiazdą, którą poznaliście jest ATB, a dziś, w tę piękną niedzielę postanowiliśmy dodatkowo poprawić Wam humor czterema kolejnymi nazwiskami.

Więcej

Magda, 2manydjs i Catz ’N Dogz w ten weekend na Smolnej

2018-05-18

W najbliższy weekend w warszawskim klubie Smolna czekają nas kolejne wydarzenia z bardzo mocną elektroniczną obsadą – w piątek wystąpią tam Magda i Catz ’N Dogz, a headlinerem sobotniej nocy będzie duet 2manydjs.

Więcej

Electronic Family zawita do Polski. ATB pierwszą gwiazdą!

2018-05-18

TME EVENTS oraz ALDA EVENTS prezentują największą markę plenerowych festiwali muzyki trance w Europie - ELECTRONIC FAMILY! Już 14 sierpnia zapraszamy na Stadion Żużlowy w Zielonej Górze, czyli do nowego miejsca na mapie muzyki elektronicznej w naszym kraju.

Więcej

Ekipa Revive zaprasza do Poznania i Sopotu

2018-05-17

Ostatni majowy weekend to gratka dla fanów techno w całej Polsce. Piątek w Poznańskim Projekt Lab upłynie pod znakiem ‘syntetycznych’ brzmień reprezentanta MORD Records - Stanislava Tolkacheva. Dzień później Revive przeniesie się nad morze.

Więcej


4