Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Artykuly

Moim zdaniem, część 4 - ostatni komentarz na temat tego cyrku

2013-11-06

Mija ponad rok od czasu kiedy umieściliśmy na łamach naszego portalu artykuł pt. 'DJ Mag Top 100 DJ's - wybierz czerwoną pigułkę'. Jego autor, Piotrek Truszkowski, powraca ze swoimi przemyśleniami, tym razem na temat wyników tegorocznego notowania.

Więcej

15 transowych płyt wszechczasów

2013-10-16

Witajcie w nowym cyklu o nazwie „15 razy naj!” Zaczynamy publikacje artykułów, w których będziemy się skupiać na cyfrze 15 i punktować to co wokół niej najważniejsze, przede wszystkim w świecie muzyki EDM i IDM, zahaczając o najbliższą nam stylistykę.

Więcej

Ahoj! Pirat na horyzoncie...

2013-07-29

Piractwo komputerowe to temat rzeka. Jeden z naszych redaktorów postanowił raz jeszcze podjąć trud i spróbował przekazać naszym czytelnikom, że nielegalne ściąganie muzyki nie prowadzi do niczego dobrego.

Więcej

Łzy słońca

2013-07-06

Czemu płaczesz zapytałem słońce – bo Richard Durand już mnie nie szuka. In Search of Sunrise jest już na linii mety, a słońce przesłonił wielopiętrowy kompleks aquaparków Las Vegas. Industrializacja muzyki. Czysty poemat w wykonaniu maszyn. Tym jest i tym była muzyka elektroniczna. Ewolucja, w cieniu słońca (muzyki).

Więcej

Zmieszany, ale nie wstrząśnięty

2013-06-20

W nawiązaniu do ostatniego felietonu Cezarego, jeden z naszych czytelników napisał swój własny tekst, będący odpowiedzią na wspomniany felieton. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Więcej

Wstrząśnięty, nie zmieszany!

2013-06-03

Alkohol w klubach, który sprawia, że nieważne co jest grane? Koniec radia Planeta FM? To główne tematy kolejnego felietonu, który specjalnie dla nas przygotował Cezary Klonowski. Zapraszamy serdecznie do lektury i dzielenia się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Więcej

Who is afraid of 138?!

2013-05-20

Ciekawa autosugestia Armina Van Buurena, spotkała się ostatnimi czasy z wielkim poparciem fanów i mediów. Otóż Armin wpadł na niesamowity pomysł, iż może na świecie są jeszcze ludzie, którzy o zgrozo słuchają Trance, który spełnia podstawę założeń, a nie jest tylko podnóżkiem do parapetu.

Więcej

Trance i Liga Sprawiedliwych

2013-05-10

Dziś wiele osób narzeka, że nie ma już wśród Nas prawdziwego Trance’u, że odszedł, gdzieś w otchłań zapomnienia, a jego miejsce zastąpiły coraz to bardziej papkowate pseudo twory. W tym felietonie wysunę działa kontrargumentów, że jest inaczej! Tylko musimy szukać.... pod innymi gatunkami.

Więcej

Kontrowersje na wysokim poziomie

2013-05-01

W ostatnim artykule obiecaliśmy zająć się kontrowersjami w świecie muzyki tanecznej, a dokładnie, tej nie celującej w masowego odbiorcę. Z utworami, stosując analogie jest trochę tak jak z całym światem muzycznym – wszystkim nie dogodzisz.

Więcej

Człowiek powietrze i kraina czasu

2013-04-18

'I Kill For you', 'Wide Awake' i 'Long Time Coming'. Co łączy ze sobą te trzy tytuły? Każdy z nich został znakomicie zremiksowany. Przez kogo? Dowiecie się tego czytając nasz kolejny felieton.

Więcej


4