Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Albumy

Andrew Rayel - Moments

2017-06-21

Miejsce tego chłopaka w historii muzyki elektronicznej jest niepodważalne i nie chodzi jedynie o samo brzmienie. Namaszczony przez ‘mistrza’, jednego z pionierów gatunku, niekwestionowaną gwiazdę trance’u – Armina van Buurena, uzyskał dzięki temu sławę, splendor i poważanie. 

Więcej

Solarstone - .----

2017-06-01

Solarstone, to jeden z niewielu przedstawicieli sceny klubowej, którzy pozostali wierni brzmieniom trance, bez względu na panujące trendy i zapotrzebowanie rynku muzycznego. Po pięciu latach oczekiwania i wielkim sukcesie ostatniego materiału zatytułowanego „Pure”, przyszedł czas na kolejny autorski album.

Więcej

Third Party - Hope

2017-05-23

Wydawnictwo pt. „Hope” udowadnia, że Third Party to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych duetów na scenie klubowej. Składa się ono z 11 niezwykle ciekawych, energetycznych utworów w stylu progressive house, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

The Thrillseekers - Escape

2017-05-15

W 1999 roku, światło dzienne ujrzał utwór pt. „Synaesthesia”. Dziś, po 18 latach aktywności, czas na pierwszy, pełnowymiarowy album słynnego Brytyjczyka, który w swojej długoletniej karierze, występował także pod aliasami Rapid Eye, En Motion oraz Hydra.

Więcej

Mark Sherry - Outburst 500

2017-04-19

Mark Sherry to artysta, który śmiało może tryumfalnie spoglądać na swoją przeszłość i napawać nią dumnie swoje artystyczne ego. Projekt „Outburst” to audycja radiowa trwająca już ponad dekadę, a niedawno przekroczyła ona swoje 500-tne wydanie. Takie jubileusze w środowisku muzycznym są powszechną okazją do świętowania.

Więcej

Blank & Jones - #WhatWeDoAtNight

2017-03-13

Blank & Jones długo kazali czekać na swój powrót do muzyki klubowej. Nazwiska, które są jednymi z legend gatunku trance do dziś niesamowicie elektryzują to środowisko, nic więc dziwnego, że wiadomość o nowym, tanecznym albumie tych panów wywołała falę emocji. Dziś, po 8 latach oczekiwania, dokładają do swojej dyskografii kolejny autorski album #WhatWeDoAtNight.

Więcej

Ferry Corsten pres. Gouryella - From The Heavens

2017-02-15

Gouryella to jeden z najbardziej znanych, trance’owych projektów wszech czasów. Założony w 1999 roku, przez Ferry’ego Corstena oraz DJ’a Tiësto, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów nowych brzmień. Teraz, ponad dekadę później, Ferry Corsten reaktywuje Gouryellę, prezentując nowy album.

Więcej

James Grant & Jody Wisternoff - Anjunadeep 08

2017-01-04

Z serią Anjunadeep jest trochę jak ze świętami. Gdy przychodzi ostatni kwartał roku, a aura zmienia się na „zimo-podobną” zaczynamy z niecierpliwością wyczekiwać Świąt Bożego Narodzenia. Podobnie jak kolejnej odsłony kompilacji Jodiego Wisternoffa i Jamesa Granta.

Więcej

Wolfgang Gartner - 10 Ways To Steal Home Plate

2016-12-20

Joseph Youngman to naprawdę rozchwytywany producent i dj. Być może w tym miejscu ktoś popuka się po głowie pytając kim jest ten nieznajomy, ale z ręką na sercu można zapewnić, że o 34 letnim amerykańskim artyście, trudno było nie usłyszeć. 

Więcej

Various Artists - A State Of Trance Classics 2016

2016-12-05

Ileż to już przeróżnych wydawnictw, kompilacji, cykli czy podsumowań sygnowano marką A State Of Trance, trudno zliczyć. To właśnie na tego typie propozycji, a mówiąc formalnie, na A State Of Trance Classics 2016 skupimy naszą dzisiejszą uwagę, jako na jednym z muzycznych produktów dostępnym od niedawna na sklepowych półkach w naszym kraju.

Więcej


4